Anasayfa /  Magazin

Çiğ Köfteci Ali Usta mesleği bıraktı mı?

'Çocuk adam' lafıyla bir anda beklenmedik bir ün yakalayan ancak sert tavırları ve gösterdiği şiddet ile de çok fazla eleştiri alan Çiğ Köfteci Ali Usta'nın mesleği bırakıp bırakmadığı merak konusu oldu. İşte detaylar...

Abone ol
Abone ol 02 Mart 2019 15:34

Çiğ köftelerinin lezzetinden çok doğal hareketleriyle gönüllerde taht kuran çiğ köfteci Ali Usta, son zamanlarda olumsuz şekilde gündeme gelmesinin ardından mesleği bırakarak memleketine döndüğü iddia edildi.

c-001.jpg

İstanbul Eminönü'nde çiğ köftecilik yapan ve sosyal medya fenomeni haline gelen Çiğ Köfteci Ali Usta hakkında mesleği bıraktığı ve memleketi Hatay'a geri döndüğü söyleniyor.

c1.jpg

Sıradan bir çiğ köftecinin aksine dükkanının önünde metrelerce kuyruk oluşan bu işletmenin sahibi Ali Usta, müşterilere olan sert tavrı ve şiddet olaylarıyla gündeme gelmişti

c2.jpg

Son olarak dükkanının önünde gitar çalan 2 gence saldırdığı anın görüntülerinin sosyal medyada yayınlanması sonrası eleştiri yağmuruna tutulan Ali Usta, bir yemek sitesinin iddiasına göre mesleğe küserek doğduğu şehir Hatay'a geri döndü.

c3.jpg

Çiğ köfte satışı devam ediyor: Ali Usta'nın yerine kardeşinin baktığı ve çiğ köfte satışını devam ettirdiği görüldü. Yemek sitesi yaptığı Instagram paylaşımla Ali Usta'nın mesleği bıraktığını iddia etti.


Etiketler Ali Usta
Yorumlar