Anasayfa /  Politika /  Chp

CHP’li Veli Ağbaba, Malatya'daki depreme canlı yayında yakalandı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya'nın Pötürge ilçesinde 4.7 büyüklüğünde meydana gelen depreme bir toplantıda konuşması sırasında yakalandı. Ağbaba, "Deprem oldu vallahi. Devam edelim mi? Vallahi sallanıyoruz yahu. Canlı yayında depremi yaşıyoruz" dediği görüldü.

Abone ol
Abone ol 27 Kasım 2020 15:17

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya'nın Pötürge ilçesinde 4.7 büyüklüğünde meydana gelen depreme bir toplantıda konuşması sırasında yakalandı.

Ağbaba, "Deprem oldu vallahi. Devam edelim mi? Vallahi sallanıyoruz yahu. Canlı yayında depremi yaşıyoruz" dediği görüldü.

Malatya’nın Pütürge ilçesinde meydana gelen 4,7 büyüklüğündeki deprem kent merkezinde de korkuya neden oldu. Deprem anında yaşananlar kameralara yansırken, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba da sosyal medya hesabından canlı yayın yaptığı sırada depreme yakalandı. 

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre Malatya'nın Pütürge ilçesinde 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Malatya ve çevre illerden hissedilirken, birçok iş yerinin güvenlik kameralarına yansıyan panik anında, vatandaşlar deprem ile birlikte kendilerini dışarı attı. 

 

Yaşanan korku kameralara yansırken, vatandaşlar çok korktuklarını ve kendilerini can havliyle dışarı attıklarını söyledi. 

Bu arada Doğanşehir ilçesinde CHP İlçe Başkanlığında partililerle bir araya gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba da sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayın sırasında depreme yakalandı.

  Ağbaba, “Depreme Pütürge'ye 150 kilometre uzaklıkta Doğanşehir ilçesinde yakalandık. Tüm hemşehrilerime tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” diyerek deprem anını anlattı. 

 

Yorumlar