Anasayfa /  Foto Galeri

Ceren Hindistan'dan olay yaratacak sözler: Fakiri ne yapayım?

32 yaşındaki Hindistan, "En sevmediğin bir takıntın var mı?" sorusu üzerine "Aynı tonda konuşan insanlarla sohbet edemiyorum. Sıkılıyorum" ifadelerini kullandı.

Ceren Hindistan'dan olay yaratacak sözler: Fakiri ne yapayım? - Sayfa 1

"FAKİRİ NE YAPAYIM?"

"Bilerek mi zengin sevgili seçiyorsun yoksa öyle mi denk geliyor?" sorusuna ise, "Fakiri ne yapayım?" diye yanıtladı. Hindistan'ın bu yanıtına sosyal medyada yorum yağdı.

Ceren Hindistan'dan olay yaratacak sözler: Fakiri ne yapayım? - Sayfa 2

"ARTIK AKILLANDIM"

Oyuncu, "Erkek arkadaşınızı nazar değer diye mi göstermiyorsunuz?" sorusuna ise, "Yok canım ne nazarı. Şimdiye kadar hep ulu orta yaşadım. Artık aklım başıma geldi. Özelimi göstermeme konusunda akıllandım sadece. Annemin, babamın ve kızımın haricinde kimsenin bilmesine gerek yok" şeklinde cevapladı.

Ceren Hindistan'dan olay yaratacak sözler: Fakiri ne yapayım? - Sayfa 3

ÜMİT ASLAN'DAN OLAYLI BİR ŞEKİLDE AYRILDI

Ceren Hindistan 2018'de kızı Arya'nın babası Ümit Aslan ile olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Hindistan'ın, "Çok büyük açıklamalar yapacağım. Az daha sabır. Bütün açılan davaları kazandım. Son bir davamız kaldı. Onu da alacağız, zaten hiç korkumuz olmadı. Sonra açıklayacaklarıma şok olacaksınız" sözleri dikkat çekmişti.

Ceren Hindistan'dan olay yaratacak sözler: Fakiri ne yapayım? - Sayfa 4

KIZINI TEDAVİ ETTİRMİYOR' İDDİASI

Ümit Aslan'dan şiddet gördüğü gerekçesiyle ayrılan Hindistan hakkında, İstanbul'daki özel bir hastanenin yönetimi, "Kanser hastası kızını tedavi ettirmiyor. Kemoterapiyi reddediyor" iddiasıyla İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurmuş, Hindistan'ın 2.5 yaşındaki kızı Arya hakkında koruma kararı verilmesini istemişti.