Anasayfa /  Medya /  Dizi

Çatı Katı Aşk dizisi için final kararı alındı

Çatı Katı Aşk dizisi final kararı aldı. Dizinin sevenleri Çatı Katı Aşk neden final yapıyor sorusunu araştırıyordu. Çatı Katı Aşk son bölüm ve final tarihi belli oldu.

Abone ol
Abone ol 18 Ekim 2020 19:50

Ekranda yaprak dökümü sürüyor. Mia Yapım'ın Kanal D için çektiği yazlık dizi Çatı Katı Aşk için karar verildi.

Geçen günlerde başrol oyuncusu Ezgi Şenler'in yerine Selin Şekerci'nin geçtiği dizi 16. bölümde final yapıyor.

Bugün gelen final kararı ekibi şaşırttı.

 

Çatı Katı Aşk dizisi hakkında

Çatı Katı, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan”la katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi göreceklerdir.

Çatı Katı, hayata yeni atılanların, sırtında dünyaları taşıyanların, yuvayı ilmek ilmek örenlerin yani bizim, hepimizin hikayesidir aslında. Ama hepsinden öte bir aşk hikayesidir… Karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Şirin, Demir ve Yasemin’in ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerinin hikayesidir.

Hayat gençleri yine boylarından büyük dertlerle baş başa bırakırken, hasretini duyduğumuz bu aile, kuvvetli bağlarıyla her şeyin üstesinden gelip bir arada kalmayı başarabilecek midir?

Yorumlar