Anasayfa /  Medya /  Dizi

Çarpışma 22. yeni bölüm fragmanı izle - Çarpışma 21. bölüm full tek parça izle

Çarpışma 22. yeni bölüm fragmanı izle - Çarpışma 21. bölüm full tek parça izle. Kadir ve Cansız yine karşı karşıya! Çarpışma 22. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Abone ol
Abone ol 10 Mayıs 2019 12:57

Çarpışma 22. yeni bölüm fragmanı izle - Çarpışma 21. bölüm full tek parça izle. Kadir ve Cansız yine karşı karşıya! Çarpışma 22. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Çarpışma 22. yeni bölüm fragmanı izle - Çarpışma 21. bölüm full tek parça izle

Çarpışma 22. yeni bölüm fragmanı izle - Çarpışma 21. bölüm full tek parça izle

Çarpışma 21. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Kadir ve Cansız bir kez daha karşı karşıya geliyor ve çatışma başlıyor. Kadir’i gizlice takip eden Vel de bir binanın çatısına çıkıp Cansız’ı öldürmek için hazırlık yapıyor. Kadir ve Cansız arasında karşılıklı tuzaklar kuruluyor. Kadir Cansız’ın gerçek babası olup olmadığını öğrenmek için harekete geçiyor. Zeynep, Asiye’ye Kadir ile evlenmek istediğini açıklıyor. Zeynep Kadir’e sürpriz bir akşam yemeği planı yaparken beklenmedik hamle Kadir’den geliyor. Cemre yüzünden her şeyini kaybeden Demir Meral’den yardım istiyor. Peki, Çarpışma 22. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz…

ÇARPIŞMA 22. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Çarpışma 22. Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayıncı kuruluş yayınlar yayınlamaz aşağıdaki sayfadan izleyebilirsiniz…

ÇARPIŞMA YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 21. SON BÖLÜM ÖZETİ…

VELİ, ZARİF'İN CANSIZ OLDUĞUNU SÖYLEMEDİ!

Kadir ile Zarif arasında hesaplaşma yaşanırken Kadir, Zarif'in Cansız olup olmadığını Veli'ye sorar. Veli de, Zarif’in Cansız olmadığı yalanını söyler. Bu stresli anda Kadir’in baba katili olmasını istemeyen Zeynep’in gözü Veli’dedir. Veli’nin cevabı onu çok rahatlatır. Ancak Veli’nin sözüne güvenmeyen Kadir Zarif'i serbest bırakmadı. Kadir, Zarif'i bir depoya getirdi ve orada alıkoydu. Kadir, Zarif'in gerçek kimliğini öğrenmek için önce Asiye'nin yardımcısı Bahar'ı sorguya çekerek Asiye ile onu yüzleştirir. Ancak Cansız'ın ölümle tehdit ettiği Bahar ve oğlunu korumak isteyen Asiye, Kadir'e yalan söyler. Aradığı cevapları bulamayan Kadir, Ahmet’i Cansız'ın adamlarının elinden kurtarır. Haydar Müdür ile birlikte Ahmet’i sorguya çeker. Ahmet, Cansız ismini duymadığını söyler ancak Kadir'in gösterdiği fotoğraftaki kişinin Zarif'ikollayan kişi olduğunu söyler. Kadir, Zarif'in gerçekte Cansız olduğunu anlar.

ZEYNEP, HAYDAR'A GERÇEKLERİ ANLATTI!

Zeynep, Kadir'in Cansız'ı öldürmesini engellemek için Veli’nin son çare olarak işaret ettiği kişi olan Haydar’a gider. Zeynep Haydar'a tüm gerçekleri anlatır. Cansız'ın Kadir'in babası olduğunu öğrenen Haydar şoke olur.

CEMRE’DEN BELMA VE DEMİR'E AĞIR DARBE!

Veli, Belma ve Demir'in ihanet videosunu Zeynep'e verir. Zeynep gerçeği öğrenmesini istediği Cemre’ye bu videoyu verir. Babasının cenazesine katılan Belma ve Demir’in karşısına çıkar. Cemre, babası Selim'e yaptıkları ihanetin belgesini onlara gösterir. Selim'in mirasından pay alamayacaklarını anlayan Belma ve Demir büyük şok yaşar. Cemre ikinci büyük darbeyi Demir’e indiri ve ona hakkında meslekten men edilmesi için baroya dilekçe verdiğini söyler.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

KADİR, CANSIZ İLE KARŞI KARŞIYA

Zarif'in Cansız olduğunu öğrenen Kadir, öfkeden deliye dönmüştür. Kadir’i engellemek isteyen Haydar Müdürün planı da işe yaramaz. Karşısında polis arkadaşlarından oluşan insan duvarını gören Kadir son hamle olarak silahını belinden çıkarır ve kafasına doğru tutar. Gitmesine izin vermemeleri durumunda kendini öldüreceği tehdidinde bulunur. Kadir’i çok iyi tanıyan Haydar çaresizce onun gitmesine izin verir. Kadir, Cansız'ı alıkoyduğu depoya doğru hızla yola çıkar. Haydar ve ekibi de onu takip eder. Kadir'in polislerle birlikte depoya geldiğini öğrenen Cansız, Kadir'in gerçeği öğrendiğini anlar. Cansız'ın adamları onu depodan çıkardığı sırada Kadir de depoya gelir. Cansız ve adamları Kadir'le karşı karşıya kalır.

CANSIZ BİR KEZ DAHA KURTULUYOR!

Bu sırada Haydar Müdür ve polisler de depoya ulaşmışlardır. Kadir ve Cansız arasında çatışa çıkar. Çatışmayı bir binanın çatısından izleyen Veli sialhını kurar ve Cansız’ı öldürmek için uygun anı kollar. Ancak Cansız kurnazlığını bir kez daha kullanarak bu ateş çemberinden sağ kurtulmayı başarır ve kaçar.


Yorumlar