Anasayfa /  Foto Galeri

Canlı yayındaki korkunç itirafın ardından polis baskını !

Star’da hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Serap Paköz’ün sunduğu ‘Gerçeğin Peşinde’de, 27 yıllık cinayet ortaya çıktı. Korkunç itirafın ardından canlı yayını polis bastı.

Canlı yayındaki korkunç itirafın ardından polis baskını ! - Sayfa 1

Star’da hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Serap Paköz’ün sunduğu ‘Gerçeğin Peşinde’de, 27 yıllık cinayet ortaya çıktı. Yıllar önce ikinci evliliğinden olan ve evlatlık verilen çocuğunu aramak için ‘Gerçeğin Peşinde’ye katılan Hatice H., canlı yayında ilk evliliğinden olan 2 günlük bebeğinin herkesten saklanan bir cinayetle öldürüldüğünü itiraf etti.

Canlı yayındaki korkunç itirafın ardından polis baskını ! - Sayfa 2

Gerçeğin Peşinde programında, 27 yıllık cinayetin perde arkası ortaya çıktı. 2 günlükken ölen bebek için Hatice H. ve annesi Güllü hanım, birbirlerini suçladı. 

Canlı yayındaki korkunç itirafın ardından polis baskını ! - Sayfa 3

Hatice H., 27 sene önce doğan bebeğini, annesinin öldürdüğünü iddia ederken, annesi Güllü Hanım ise yeni doğan bebeği kızı Hatice’nin öldürdüğünü iddia etti. Hatice H., bebeğinin ölüsüyle iki gün baş başa kaldığını iddia etti.

Canlı yayındaki korkunç itirafın ardından polis baskını ! - Sayfa 4

Canlı yayında annesiyle yüzleşen Hatice H., annesini 2 günlük bebeğini öldürmekle suçladı. Bunun üzerine stüdyoya gelen polis ekipleri canlı yayında Hatice H.’yi gözaltına aldı.