4 OCAK 2021 -10 OCAK 2021 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU:

Sevgili Koç burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte parasal konularda hayatınızda hareketlenmeler başlıyor olacak. İşinizden elde etmiş olduğunuz geliri arttırmak adına yeni iş fırsatları önünüze gelebilir. Bu süreçte önünüze gelen iş tekliflerini iyi değerlendirmelisiniz Haftasonuna doğru Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte sosyal çevrenizle olan iletişiminiz bir hayli artacak. Aynı zamanda hem aşk hayatınızda
hem de dostlarınızla olan iletişiminizde güzel bağlantılar kurabilirsiniz.

BOĞA BURCU:

Sevgili Boğa burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte hedeflerinizle ilgili adımlar atmaya başlayacaksınız ancak bu adımlar sizi zaman zaman zorlayabilir. O nedenle özellikle kariyer hayatınızla ilgili atacağınız adımları dikkatle seçmeli ve emin olmadan
acele kararlar vermemelisiniz. Hafta sonuna doğru Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte iş hayatınızda anlaşmalar, sözleşmeler ve işinizle ilgili üstlerinizle konuşmalar yapmanız gerekebilir.

İKİZLER BURCU:

Sevgili İkizler burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte ruh sağlığınız, psikolojiniz ve beden sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriş yaptınız. Gereksiz bir öfke veya korkuların birden ortaya çıkması gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu tarz durumlarda zaman zaman bir profesyonelden destek almak sizlere iyi gelebilir. Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte eğitim, yurtdışı, akademik kariyer ve ticaretle ilgili konulara daha fazla kafa yorabilir ve odaklanmanızı gerektirecek durumlar söz konusu olabilir.

YENGEÇ BURCU:

Sevgili Yengeç burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte sosyal hayatınızda ve arkadaşlarınızla olan iletişiminiz
hız kazabilir.Aynı zamanda işinizden elde etmiş olduğunuz geliri arttırmak için daha yoğun çalışabilir veya yeni iş fırsatları arayışına girebilirsiniz.
Haftasonuna doğru Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte parasal konularda, alacak vercek ve borçlarla ilgili konularda daha fazla
düşünmeniz ve ortak gelirinizin olduğu kişilerle konuşmalar yapmanız gerekebilir.

ASLAN BURCU:

Sevgili Aslan burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte iş ve kariyer hayatınızla, hedeflerinizle ilgili mücadeleniz başlıyor. Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışacağınız ve enerjinizin çok yüksek olacağı bir döneme giriş yaptınız. Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte ikili ilişkilerinizle ilgili konuşmalar yapacağız aynı zamanda işinizle ilgili yazılı sözlü anlaşmalara adımlar atacağınız bir dönem olacak.

BAŞAK BURCU :

Sevgili Başak burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte eğitim,yurtdışı ve akademik konularla ilgili mücadele etmeye başlayacağınız ve enerjinizin de bir hayli yükseleceği bir dönem olacak.Yurtdışı bağlantılı işler yapmak hatta yeni eğitimlere
başlamak isteyebilirsiniz. Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte iş hayatınız, günlük rutininiz ve sağlığınıza özen göstermeli ve hem uyku hem de beslenme alışkanlıklarınıza dikkat etmelisiniz.

TERAZİ BURCU:

Sevgili Terazi burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte parasal konular alacak verecek borçlar ve mahkeme  süreçleri ile ilgili konularda hız kazanmaya ve mücadele etmeye başlıyorsunuz.Bu alanda cesaretiniz ve enerjiniz bir hayli yüksek olacak. Dikkat etmeniz gereken nokta sabırsız, aceleci ve gereksiz öfkeli olmamak olacak.Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte aşk hayatınıza fazlaca kafa yoracaksınız gibi duruyor. Aynı zamanda aşk hayatınızda yaşadığınız sorunları tespit ederek onları düzeltebilirsiniz.

AKREP BURCU:

Sevgili Akrep burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte ikili ilişkilerde mücade edeceksiniz gibi görünüyor. Bir ilişkiniz varsa ilişkinizdeki tavır davranışlara dikkat etmeli gereksiz öfkeli hareketlerden kaçınmalısınız. Aynı zamanda bir ilişki başlatmak istiyorsanız da bu dönemde adımlar atmak isteyebilirsiniz.Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte ailenizle olan iletişiminiz artacak ve onlarla ilgili konulara daha çok kafa yoracaksınız.

YAY BURCU:

Sevgili Yay burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte iş hayatınız günlük rutinlerinizde yeni bir düzen gelmesini isteyeceksiniz ve çok çalışarak efor sarfedeceksiniz. Ancak çok çalışmaktan ve stresten kaynaklı sağlık sorunlarına dikkat etmenizi öneririm. Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte akrabalar, kardeşler, kuzenler ve yakın çevre iletişminiz artacak. Eğitim hayatınız devam ediyorsa bu dönemde eğitim hayatınıza konsantre olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU :

Sevgili Oğlak burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda mücadele edeceğiniz ve enerjinizin bir hayli yüksek olacağı varsa sorunların çözüleceği bir döneme giriş yaptınız. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlayabilir veya mevcut ilişkilerinizde sorunları çözmek isteyebilrisiniz ancak bunu yaparken fevri davranışlardan uzak durmalısınız. Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte parasa konularda gelişmeler kapınızı çalacak.

KOVA BURCU:

Sevgili Kova burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte ailevi konularda gündeminiz ve mücadeleniz artacak gibi görünüyor. Ailenizle olan iletişiminiz artarken ev alığ ev satmak istiyorsanız bu konularda da adımlar atabilirsiniz. Merkür'ün Kova burcuna yani sizin burcunuza geçmesi ile birlikte hayattan ne istediğinizi, ilişkilerinizde ne yapmanız gerektiğini ve hedeflerinize nasıl ulaşabileceğinizi düşünerek kendinize yeni yol ve fırsatlar bulabileceksiniz.

BALIK BURCU:

Sevgili Balık burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte akrabalar, kardeşler, kuzenler ve yolculuklar ile ilgili gündemleriniz artabilir. Akrabalarla bir araya gelerek bazı konuları konuşabilirsiniz. Aynı zamanda sözleşme ve anlaşma ve iletişim konularında
da mücedele deceksiniz ancak fevri kararlardan kaçınmalısınız. Merkür'ün KOva burcuna geçmesi ile birlikte ruh ve beden sağlığınıza odaklanabilir zaman zaman sizi kimsenin anlamadığını düşünebilirsiniz.

BÜŞRA BAYSAL'I TAKİP ETMEK İÇİN 

          

Yorumlar