Anasayfa /  Foto Galeri

Burak Sergen'e 4 ay önce evlendiği eşinden ihanet şoku! İşte karısının ihanetinin fotoğrafı

Kanal D'de yeni sezonu geçtiğimiz hafta başlayan 'Sadakatsiz' dizisinde 'Haluk Güçlü' karakterine hayat veren Burak Sergen, dört ay önce nikah masasına oturduğu Nihan Ünsal tarafından aldatıldığı iddiasıyla boşanma davası açtı. Usta oyuncunun eski eşi ve oğlunun annesi Işıl Sergen'den de dikkat çeken bir açıklama geldi.

Burak Sergen'e 4 ay önce evlendiği eşinden ihanet şoku! İşte karısının ihanetinin fotoğrafı - Sayfa 1


Burak Sergen, geçtiğimiz haziran ayında dünyaevine girdiği Nihan Ünsal'la (35) boşanmaya karar verdi. Ünsal’ın, İzmirli bir iş insanıyla yaşadığı ilişkinin fotoğraflarla kanıtlandığı iddialar arasında yer aldı.

Burak Sergen'e 4 ay önce evlendiği eşinden ihanet şoku! İşte karısının ihanetinin fotoğrafı - Sayfa 2

60 yaşındaki oyuncunun menajerlik şirketi, "Burak Bey kenara çekildi ve olanları izliyor. İhanet olayı doğru ki dava açıyor. Boşanma olayı da doğru" açıklamasını yaptı.

Burak Sergen'e 4 ay önce evlendiği eşinden ihanet şoku! İşte karısının ihanetinin fotoğrafı - Sayfa 3

"OĞLUMUN BABASI BU DURUMDAN EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE ÇIKACAK" 
Burak Sergen'in 2018 yılında boşandığı oğlu Cansın'ın annesi Işıl Sergen, usta sanatçıya destek verdi. Eski eşine 'güçlü ol' mesajı veren Işıl Sergen, hakkındaki 'tazminat' iddiasına da açıklık getirdi.

Burak Sergen'e 4 ay önce evlendiği eşinden ihanet şoku! İşte karısının ihanetinin fotoğrafı - Sayfa 4

"İyi ya da kötü günler hepimiz için. Kimsenin kötü günüyle sevinen bir insan asla olmadığım gibi oğlumun babasının bu durumdan en güçlü şekilde çıkacağına da eminim..."