Anasayfa /  Magazin

Bülent Ersoy - Mustafa Keser kavgasında yeni perde

Mustafa Keser’in Bülent Ersoy hakkındaki gündem olan açıklamalarının ardından bu kez de iki isim arasında ‘küfür’ krizi çıktı. Bülent Ersoy’un katıldığı bir programda Keser’in annesine küfür ettiğini iddia ederek kısa bir video kaydı izletmesine Mustafa Keser YouTube üzerinden yanıt verdi. Keser, 'küfür' yok dedi, yaşananları anlattı. İşte Bülent Ersoy - Mustafa Keser krizinde yaşanan son gelişmeler…

Abone ol
Abone ol 13 Ekim 2021 19:18

Bülent Ersoy bugün bir canlı yayına katılarak açıklamalarda bulundu, iddialara cevap verdi.

Bülent Ersoy şu ifadeleri kullandı:

“Benim için yapılanları hiç umursamasam da eğer gerek görüyorsam haddini aşana cevap veririm. Somut göstergelerle, verilerle masanın üzerine atarım. Şahitlerle delillerle söylenenleri çürütürüm.”

'MUSTAFA KESER'İ SEVMİYORUM'

“Mustafa Keser’i sevmiyorum. Bu tarz hareket eden insanlara sevgim vardı ise hiçbir dirhem sevgi kalmaz."

“Diva denmezmiş de beni divan yaparlarmış. Ben dosya ile sayın Bilal beye hepsini verdim. Herkes bu konuyu işledi, benim de cevap vermem, gerçekleri sunmam gerekirdi. O nedenle buradayım” İfadelerini kullandı.

“MUSTAFA KESER ANNEME KÜFÜR ETTİ”

Bülent Ersoy, Mustafa Keser’in annesine küfür ettiğini söyledi. Mustafa Keser’in Bülent Ersoy’un yakın zamanda kaybettiği annesine küfür ettiğine dair görüntüler de canlı yayında yayımlandı. Görüntülerde fotoğraf çekimleri esnasında Mustafa Keser’in Bülent Ersoy’un annesine ”Ananın a..nda” şeklinde bir küfür ettiği anlaşılıyor. Fakat işin aslı ise çok farklı...

MUSTAFA KESER'DEN CEVAP

Ersoy açıklamalarınında ardından Mustafa Keser YouTube üzerinden bir video yayınlayarak cevap verdi. Keser, Ersoy'un annesine küfür etmediğini, kulisde konukları rahatlatmak için sikaflı fıkralar anlattığını söyledi.

Yorumlar