Anasayfa /  Foto Galeri

Bu fotoğraf sonrası ünlülere korona şoku! Fotoğraf çektiren muhtar 'pozitif' çıktı

Geçtiğimiz günlerde bir dizi program için Aydın'a gelen ünlü oyuncular Emre Kınay ve Buket Dereoğlu ile aynı karelerde yer alan Aydınlı muhtar Ünal Aktaş'ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Yaşanan olay sonrası gözler Emre Kınay ve Buket Dereoğlu'na çevrildi.

Bu fotoğraf sonrası ünlülere korona şoku! Fotoğraf çektiren muhtar 'pozitif' çıktı - Sayfa 1

Geçtiğimiz günlerde bir dizi program için Aydın'a gelen ünlü oyuncular Emre Kınay ve Buket Dereoğlu ile aynı karelerde yer alan Aydınlı muhtar Ünal Aktaş'ın korona virüs testinin pozitif çıkması tedirginliğe neden oldu.

Bu fotoğraf sonrası ünlülere korona şoku! Fotoğraf çektiren muhtar 'pozitif' çıktı - Sayfa 2

Efeler Belediyesi tarafından yapılan yenileme çalışmaları ile yeni bir görünüme bürünen Aydın Boysan Sokağı'nın açılışı, düzenlenen törenle gerçekleşti. Efeler Belediyesi'nin Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında 'İki Bekar' isimli tiyatro oyununu sahnelemek üzere kente gelen sanatçılar Emre Kınay ve Buket Dereoğlu, Hasanefendi-Ramazanpaşa Mahalle Muhtarı Ünal Aktaş, siyasi parti temsilcileri ve Efelerli vatandaşlar, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay'a açılış töreninde eşlik etti.

Bu fotoğraf sonrası ünlülere korona şoku! Fotoğraf çektiren muhtar 'pozitif' çıktı - Sayfa 3

Muhtar Aktaş, sokağın yapımında emeği geçen Belediye Başkanı Atay'a çiçek takdim ederek, açılış kurdelesini de sanatçılar ile birlikte kesti.

Bu fotoğraf sonrası ünlülere korona şoku! Fotoğraf çektiren muhtar 'pozitif' çıktı - Sayfa 4

Başkan Atay ve oyuncular Kınay ve Dereoğlu ile temasta bulunarak aynı karede fotoğraf çektiren Hasanefendi-Ramazanpaşa Mahalle Muhtarı Ünal Aktaş'ın açılışın ardından yapılan korona virüs testi pozitif çıktı.