Anasayfa /  Medya /  Dizi

Bozkır Arslanı Celaleddin'in ilk tanıtımı yayınlandı

Birçok başarılı diziyi ekranlarında yayınlayan ATV'de Bozkır Arslanı Celaleddin heyecanı yaşanıyor. İzleyicilerin sabırsızlıkla beklediği yeni dizinin ilk tanıtım filmi yayınlandı.

Abone ol
Abone ol 04 Mayıs 2021 10:37

Birçok başarılı diziyi ekranlarında yayınlayan ATV'de Bozkır Arslanı Celaleddin heyecanı yaşanıyor. İzleyicilerin sabırsızlıkla beklediği yeni dizinin ilk tanıtım filmi yayınlandı.

Türkiye'de birçok başarılı diziyi bünyesinde barındıran ATV, yeni bir yapımla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği Bozkır Arslanı Celaleddin'in ilk tanıtım filmi yayınlandı.

YAKINDA ATV'DE

İzleyicilerin sabırsızlıkla beklediği Bozkır Arslanı Celaleddin çok yakında ATV ekranlarındaki yerini alacak. İslam dünyasını içene sürüklendiği büyük bir iç savaş ve kaostan çıkarıp birleştirmeye çalışan, dünyayı kasıp kavuran Moğollara ilk mağlubiyeti tattıran ve onların yenilmezlik efsanesini yerle bir eden "Bozkır Arslanı Celaleddin"in hikayesini anlatan dizinin yapım ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ üstlendi.

BİRBİRİNDEN BAŞARILI OYUNCULAR VAR

Genel yönetmenliğini Metin Günay'ın, yönetmenliğini Kazakistanlı Nurgissa Almurat'ın yaptığı Türk-Özbek ortak yapımı 'Bozkır Arslanı Celaleddin'in başrolünü Emre Kıvılcım, Özbekistanlı Yulduz Radjova, Rano Shodiyeva, Rayxoun Ulesanova, Tohir Saidov, Saide Rametova, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu üstlendi. Dizinin kadrosunda Türkiye'den Cemal Hünal, Sezgin Erdemir, Ferhat Yılmaz, Kaan Yalçın gibi isimler de yer aldı.

Yorumlar