Anasayfa /  Foto Galeri

Boşanmak isteyen eşinin yüzünü falçata ile kesti ve ölümle tehdit etti!

Boşanmak isteyen eşinin yüzünü falçata ile kesti ve ölümle tehdit etti! Kocaeli'nde yaşayan Ukraynalı Anna Butim, boşanmak istediği ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunan eşi Mesut Öztürkmen'in falçatalı saldırısına uğradı. Gözaltına alınan Öztürkmen tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Boşanmak isteyen eşinin yüzünü falçata ile kesti ve ölümle tehdit etti! - Sayfa 1

Boşanmak isteyen eşinin yüzünü falçata ile kesti ve ölümle tehdit etti!

Kocaeli'nde yaşayan Ukraynalı Anna Butim, boşanmak istediği ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunan eşi Mesut Öztürkmen'in falçatalı saldırısına uğradı. Gözaltına alınan Öztürkmen tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Boşanmak isteyen eşinin yüzünü falçata ile kesti ve ölümle tehdit etti! - Sayfa 2

Kocaeli’de yaşayan Ukraynalı Anna Butim, şiddet gördüğü eşi Mesut Öztürkmen'e boşanmak için dava açtı. Butim'in uzaklaştırma kararı aldırdığı Öztürkmen'in korkunç saldırısına uğradı. Öztürkmen, AquaFloryaAVM'de eşi Anna Butim'in suratını falçata ile kesti. Genç kadın sosyal medyadan 'ölmek istemiyorum' diye yardım istedi. Mesut Öztürkmen tutuklandı. 

Boşanmak isteyen eşinin yüzünü falçata ile kesti ve ölümle tehdit etti! - Sayfa 3

Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ekipleri, 15 Ocak'ta saat 12.50 sıralarında bir alışveriş merkezinde Ukrayna uyruklu Anna B'nin boşanma aşamasındaki eşi Mesut Öztürkmen tarafından yüzünden falçatayla yaralanmasına ilişkin çalışma başlattı. Polis, yaptığı çalışmanın ardından şüpheli Mesut Öztürkmen'i yakaladı.

Boşanmak isteyen eşinin yüzünü falçata ile kesti ve ölümle tehdit etti! - Sayfa 4

Gözaltına alınan şüpheli Mesut Öztürkmen polise verdiği ifadesinde, Anna B. ile boşanma aşamasında olduğunu, 5 aydır kendisini görmediğini, sosyal medya üzerinden takip ettiği baldızının bir alışveriş merkezinde olduklarını bildiren paylaşım yapması üzerine olay yerine gittiğini anlattı. Mesut Öztürkmen, eşinin yanındaki bir erkekle samimi olduğunu gördüğünü iddia ederek, bunun üzerine kendisine hakim olamayıp yanındaki falçatayla olayı gerçekleştirdiğini kaydetti.