Anasayfa /  Foto Galeri

Bircan Bali gözyaşlarına boğuldu: Ece Erken'den haber alamıyoruz!

Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu gece saatlerinde Bakırköy’de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı. Saldırı sonrası hastaneye kaldırılan Mahmutyazıcıoğlu yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Vefat haberi sonrası eşi Ece Erken'in yeni yıl paylaşımı gündeme geldi. Acı haberi 'Söylemezsem Olmaz'ın canlı yayınında duyuran Bircan Bali, yakın arkadaşı Ece Erken'e ulaşamadıklarını söyledi

Bircan Bali gözyaşlarına boğuldu: Ece Erken'den haber alamıyoruz! - Sayfa 1

Geçtiğimiz yıl sunucu Ece Erken ile evlenen Şafak Mahmutyazıcıoğlu (42) uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Yeşilköy Balıkçılar Çarşısı'nda saat 00.30'da gerçekleşen olay sonrası saldırıyı düzenleyenler kaçtı. Erken'in yakın arkadaşı Bircan Bali, canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

Bircan Bali gözyaşlarına boğuldu: Ece Erken'den haber alamıyoruz! - Sayfa 2

"SON SÖZÜ: BENİ KURTARIN OLDU" 
Uzun yıllar Ece Erken'le program sunan Bircan Bali de 'Söylemezsem Olmaz' programının canlı yayınında olayın bilinmeyenlerini anlattı. Canlı yayında gözyaşlarına boğulan sunucu, "Kıymetli abim, vücuduna 7 kurşun isabet edecek şekilde vuruldu. Hastanede kan kaybından dolayı öldü" dedi.

Bircan Bali gözyaşlarına boğuldu: Ece Erken'den haber alamıyoruz! - Sayfa 3

"Ece'yle inanılmaz bir ilişkisi vardı. Önce şoföre sıkmışlar sonra Şafak abiye. Hastane olay yerine çok yakın. Saatlerdir Ece'den haber alamıyoruz. Gece hastaneye gitmiş. Hastanın öldüğünü duyduğu an onu göndermişler. O saatten itibaren Ece'ye kimse ulaşamıyor" diye Bali, "Şafak abinin son sözü 'Lütfen beni kurtarın' olmuş" dedi.

Bircan Bali gözyaşlarına boğuldu: Ece Erken'den haber alamıyoruz! - Sayfa 4

"ARTIK ÖLSEM DE GAM YEMEM" 
Seren Serengil de yaptığı açıklamada; "Şok içindeyiz şaşkınız, insanın sevdiğinden ayrılması çok zor. Kelimelerle ifade edemiyorum, zorlanıyorum. Hain bir saldırıyla hayattan koparılmasına çok üzgünüz. Alçakça, kendi mekanında kurşunlar üzerine boşaltıldı. Şafak kızlarıyla uyusun diye Ece başka odada yatardı. Dün konuştuğumuzda kızlarını Bodrum'a getirecekti. Evlendiği gün 'artık ölsem de gam yemem' demişti. Hiç kulağımdan gitmeyecek. Mekanı cennet olsun, ailesine ve çocuklarına, eşine sabır diliyorum" ifadelerini kullandı.