Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Bir Zamanlar Çukurova 120.Bölüm izle | Bir Zamanlar Çukurova 120.Bölüm Fragmanı izle

Bir Zamanlar Çukurova 120.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Bir Zamanlar Çukurova 120.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 20 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 13 Ocak 2022 18:36

Bir Zamanlar Çukurova 120.Bölüm izle | Bir Zamanlar Çukurova 120.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Hilal Altınbilek gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova 120.Bölümde de enefs kesecek

Bir Zamanlar Çukurova 120.Bölüm izle

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Züleyha, Şermin ve Betül'ü konakta barındırmıyor

Şermin, nişanı atan Fikret'ten açıklama ister. Şermin ve Betül'e yapılanların cezasını ödetmek isteyen Züleyha, bu kez ikisini kapının önüne koyar. Birden çok farklı bir hayatın içine düşen Şermin ve Betül, Züleyha'dan intikam almak için and içer.

Hakan, cezaevinde Mahmut'la yüzleşiyor

Polisler, savcıyla kavgaya girişen Hakan'ı gözaltına alır. Hakan, dik başlılığına devam ettikçe Abdülkadir, Hakan'ın bir planı olduğunu anlayıp korkuya kapılır. Cezaevine sevk edilen Hakan, Mahmut'la yüzleşir ve Züleyha'yı vuranın kim olduğunu sorar.

Züleyha, Hakan Gümüşoğlu'nun izinde

Züleyha Hakan Gümüşoğlu'nun kardeşinin öldüğünü haber alır almaz yollara düşer. Fikret de onu korumak için beraber gitmeyi teklif eder. Yola çıkmadan Hakan'a cenazeye katılacağını mesaj bırakan Züleyha, gerçeklere bir adım daha yaklaşır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar