Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Bir Umut Yeter 6. Bölüm Fragmanı İzle (Final) Bir Umut Yeter 6. Bölüm İzle

Bir Umut Yeter 6.Bölüm Fragmanı yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Umut Yeter dizisinin yeni bölümü 12 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 06 Kasım 2018 18:30

Bir Umut Yeter 6. Bölüm Fragmanı İzle (Final) Bir Umut Yeter 6. Bölüm Fragmanı İzle 

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bir Umut Yeter bu hafta yayınlanacak mı?

BİR UMUT YETER 6. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir Umut Yeter 6. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. Kanal D'nin sevilen dizisi Bir Umut Yeter 6. bölümüyle final kararı aldı. Bir Umut Yeter dizisinin final bölümünde gerçekler gün yüzüne çıkacak.

Pazartesi akşamları yayınlanan Bir Umut Yeter final bölümünde heyecan dorukta. Bir Umut Yeter final bölümüyle 12 Kasım Pazartesi akşamı 20.00'de kanal D'de...Bir Umut Yeter 6. Bölüm Final Fragmanı yayında! Gerçekler gün yüzüne çıkıyor! Umut, gerçek annesinin yanına gidiyor!

Yılmaz, Umut'u gerçek annesine vermiştir. Bu durumu öğrenen Elif ise çılgına dönecektir. Elif'in Umut'u almak için farklı planları vardır.

BİR UMUT YETER SON BÖLÜM İZLE

Bir Umut Yeter 5.Bölüm Fragmanı İzle Bir Umut Yeter 5.Bölüm İzle

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bir Umut Yeter bu hafta yayınlanacak mı?SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?


Elif, Yılmaz'dan öğrendiği gerçeği kabullenmiyor! Elif, beş yıl önce bir mucize eseri kıyıya vuran bir teknenin içinde bulup, ölü doğan bebeklerinin yerine koydukları oğullarının gerçek annesinin Derya olduğunu öğrendiğinde, gerçekleri kabul etmek istemez.

Yılmaz vicdanıyla girdiği büyük savaşın yanında, Elif’in Umut’a olan hastalıklı tutkusu ve gerçekleri kabul etmeyen katı tutumu ile baş etmeye çalışmaktadır.

Kenan, Umut’un hayatta olduğunu anlatan Yılmaz’ın Derya’ya yazdığı isimsiz mektubu tüm ev halkından gizleyip kendi yöntemleri ile durumu yönetmeye çalışsa da işler hiç de istediği gibi gitmeyecek, Dilek’in oyunu ile Derya mektubu bulacaktır.

Derya’nın mektubu bulmasıyla birlikte tüm dengeler bir anda değişir. Derya hayatta olduğunu öğrendiği oğlunun peşine düşerken Elif’in ise Umut’u kimseyle paylaşmaya niyeti yoktur.

BİR UMUT YETER SON BÖLÜM İZLE

Bir Umut Yeter 4.Bölüm Fragmanı İzle Bir Umut Yeter Son Bölüm İzle

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bir Umut Yeter bu hafta yayınlanacak mı?SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?


Yılmaz, gerçekleri Elif'e anlatır ve olayların seyri değişir!

Derya, açtığı fotoğraf sergisi ile matem kokan hayatından az da olsa uzaklaşırken bu durum tüm aile tarafından mutlulukla karşılanır. Yılmaz’ın, Umut’u gerçek annesinden koparması nedeniyle yaşadığı vicdan azabı ise tüm hayatını etkilemeye devam etmektedir.

Yılmaz’ın Derya’ya yazdığı isimsiz mektup, Derya’dan önce Kenan’ın eline geçince, Kenan kızını koruma içgüdüsüyle tüm imkanlarını seferber eder. Kader ise Yılmaz ile Derya’yı yine karşı karşıya getirmiş ve bu karşılaşmada Derya’nın kaybettiği oğlu ve yaşantısıyla ilgili yaptığı samimi itiraflar Yılmaz’ı derinden etkilemiştir.

Elif’in Yılmaz’ı kıskanması ve Umut’a olan aşırı korumacı tavrından dolayı Yılmaz gerçekleri Elif’e anlatmak zorunda kalır.

BİR UMUT YETER SON BÖLÜM İZLE

iOS uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.

Android uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.


Yorumlar