Bir Litre Gözyaşı 15.Bölüm Fragmanı İzle (Final)

Bir Litre Gözyaşı 15.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Litre Gözyaşı dizisinin final bölümü 3 Şubat Pazar akşamı saat 19.45 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner ve Tolga Tekin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bir Litre Gözyaşı 15.Bölümde izleyicisine veda edecek

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cihan ve Mahir’in dağ evinde mahsur kaldıkları olayın üzerinden beş yıl geçmiştir. Mahir’in beklenmedik kaybının ardından, annesinin ölümüyle de zor günler yaşayan Cihan ve Yürekli ailesinin diğer fertleri, yaşadıkları acıları geride bırakmış, Cihan kendinden beklenin aksine Mahir’i kalbine gömüp, hayata sıkı sıkı sarılarak ailesini bir arada tutmayı başarmıştır.

Ne olursa olsun hayata devam etmek gerektiğine inanan Cihan, mutlu bir evlilik hazırlığındayken, renk uzmanı olarak çalıştığı tekstil firmasını satın alan yeni patronu Kerem’in hayatına girmesiyle yeniden darmadağın olacak ve geçmişte üstünü örttüğü gerçeklerle yüzleşmeye başlayacağı yeni bir savaşa girecektir.

BİR LİTRE GÖZYAŞI SON BÖLÜM İZLE

YORUM EKLE
YORUMLAR
sona
sona - 1 ay Önce

Neden final.nolur bir litre gozyasi tekrar izini devam edin...