Anasayfa /  Foto Galeri

Bir elinde kesilen diğer elini tutarak çırılçıplak koştu: Görenler dehşete düştü

İngiltere'nin Grimsby kentinde sokakta çırılçıplak koşarken bir elinde kesilen diğer elini tutan adamı görenler dehşete düştü. İki kişi tarafından kaçırıldığı belirtilen ve bir evde zorla tutulan adamın camı kırarak kaçması ve sonrasında yaşananlar dehşete düşürdü.

Bir elinde kesilen diğer elini tutarak çırılçıplak koştu: Görenler dehşete düştü - Sayfa 1

Kimliği gizli tutulan adamın iki kişi tarafından kaçırıldığı polis tarafından açıklanırken, mağdurun adı gizli tutuldu. Kendisini kaçıran kişilerin kıyafetlerini soyduktan sonra işkence ettiği belirtilirken, elinin kaçmak isterken mi, yoksa daha önce mi kesildiğine dair net bir açıklama yapılmadı.

Bir elinde kesilen diğer elini tutarak çırılçıplak koştu: Görenler dehşete düştü - Sayfa 2

Adamın işkence gördüğü sırada elinin bileğinden kesildiği iddia edilirken, adını açıklamayan bir hastane görevlisi elin yeniden dikildiğini ancak durumunun iyi olmadığını ifade etti.

Bir elinde kesilen diğer elini tutarak çırılçıplak koştu: Görenler dehşete düştü - Sayfa 3

Adamın polislere kaçırıldığı nokta hakkında da bilgi verdiği ve saldırganların yakalanması için çalışma başlatıldığı açıklandı.

Bir elinde kesilen diğer elini tutarak çırılçıplak koştu: Görenler dehşete düştü - Sayfa 4

Adamın elini tutarak markete kadar koştuğu ve insanlardan yardım istediği belirtilirken, görgü tanıkları korkunç manzara için, "Eli kopmuştu, çok fazla kan vardı. Bakmamaya çalıştım" dedi.