Beşiktaş'tan 10 Kasım mesajı!

Beşiktaş Spor Kulübü, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 80.yılında resmi internet sitesinden 'Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü Özlemle ve Minnetle Anıyoruz' başlıklı 10 Kasım mesajı yayınladı.

Beşiktaş'tan 10 Kasım mesajı!

Beşiktaş Spor Kulübü, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 80.yılında resmi internet sitesinden 'Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü Özlemle ve Minnetle Anıyoruz' başlıklı 10 Kasım mesajı yayınladı. İşte Beşiktaş'tan 10 Kasım mesajı...

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü Özlemle ve Minnetle Anıyoruz

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 80. yılında özlemle ve minnetle anarken, izinde olduğumuzu yineliyor, aziz hatırası önünde en içten saygılarımızla eğiliyoruz.

Beşiktaş Camiası olarak; Atamız'a olan kalbimizdeki derin sevgi ve inançla, bizlere işaret ettiği muasır medeniyet yolunda kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz.

Dünya döndükçe Atamız'a olan sevgimiz, saygımız, inancımız ve Beşiktaşlı duruşumuz sürecektir.


Ulu Önderimiz Atatürk’ün en büyük eseri olan ve Türk Milleti’ne armağan ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza kadar birlik ve beraberlik içinde yaşatacağımıza olan inancımızı tüm dünyaya bir kez daha haykırıyoruz.

Fikret Orman
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER