Benim Tatlı Yalanım 1.Bölüm Fragmanı İzle

 Benim Tatlı Yalanım 1.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Benim Tatlı Yalanım 1.Bölüm Fragmanı yayınlandı. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Benim Tatlı Yalanım dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Benim Tatlı Yalanım 1.Bölümde izleyicisi ile buluşacak

BENİM TATLI YALANIM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Kız babası olmak zordur derler. Üstelik de akıllı mı akıllı bir kız çocuğuna hem ana hem baba olmak iki kere zordur. Hikayemiz; karısı tarafından terk edilen Nejat’ın, (Furkan Palalı) annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmemesi için anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar. Fakat Kayra (Lavinya Ünlüer) büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. İyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna (Aslı Bekiroğlu) ile kesişir.

Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı bir oyunun içinde bulurlar.

BENİM TATLI YALANIM SON BÖLÜM İZLE

YORUM EKLE