Anasayfa /  Medya /  Dizi

Behzat Ç. yeni sezon 1. bölüm blutv ücretsiz izle - Behzat Ç. full tek parça izle

Behzat Ç. yeni sezon 1. bölüm blutv ücretsiz izle - Behzat Ç. full tek parça izle. Behzat Ç yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Behzat Ç’den yeni fragman geldi. İşte Behzat Ç. yeni sezon 1. bölüm blutv ücretsiz izle - Behzat Ç. full tek parça izle

Abone ol
Abone ol 22 Nisan 2019 12:32

Behzat Ç. yeni sezon 1. bölüm blutv ücretsiz izle - Behzat Ç. full tek parça izle. Behzat Ç yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Behzat Ç’den yeni fragman geldi. İşte Behzat Ç. yeni sezon 1. bölüm blutv ücretsiz izle - Behzat Ç. full tek parça izleBehzat Ç. yeni sezon 1. bölüm blutv ücretsiz izle - Behzat Ç. full tek parça izle

Behzat Ç. yeni sezon 1. bölüm blutv ücretsiz izle - Behzat Ç. full tek parça izle

Ekranların efsane dizilerinden biri olan Bir Ankara Polisiye olarak yayın hayatına başlayan Behzat Ç'nin yeni sezonu Blu TV'de yayınlanacak. Diziseverlerin merak ettiği Behzat Ç'nin yeni sezonundan yeni fragman geldi. Peki Behzat Ç yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç karakteriyle akıllara kazınmıştı. Son olarak dizinin Netflix’te mi yoksa Blu TV’de mi yayınlanacağı tartışılıyordu. Son nokta koyuldu. Behzat Ç dizisinin yeni sezonu Blu TV’de yayınlanacak. Diziseverlere diğer güzel haber ise yeni fragman oldu.

BEHZAT Ç NE ZAMAN?

Behzat Ç dizisinin ilk fragmanı yayınlasa da yeni sezon tarihi ile ilgili kesin bir açıklama yapılmadı sadece “Yakında” ibaresi kullanıldı.

IMDB: 8.7Tür: Aksiyon - MaceraPolisiye - SuçYıl: 2010Yapım: TurkeySüre: 100 dk.

Behzat, 1985 yılında Polis Akademisinden mezun olduktan sonra, Ankara Polis Departmanı Cinayet bürosunda çalışmaya başlar. Korkusuz, zeki, güçlü ve karizmatiktir. Tüm meslektaşları daha üst makamlara gelirken, Behzat dedektif olarak kalır. Her zaman başını belaya soksa da, suçluları yakalamak için kendi yöntemleri vardır. Sürekli disiplin kuruluna sevk edilir ancak asla değişmeyecektir. Behzat kimseye güvenmez, özellikle de kadınlara..Behzat kurallara uymaz, kendi kurallarını yaratır.


Yorumlar