Anasayfa /  Medya /  Dizi

Behzat Ç. ne zaman başlıyor? Behzat Ç. kadrosunda kimler var?

'Adı Efsane' dizisiyle yollarını ayıran Erdal Beşikçioğlu, müjdeyi verdi. 23 yaşındaki otizmli Çağrı adlı hayranını ziyeret eden Beşikçioğlu, "Behzat Ç."nin yeniden başlayacağını duyurdu. Peki Behzat Ç. ne zaman başlıyor? Behzat Ç. kadrosunda kimler var?

Abone ol
Abone ol 02 Haziran 2017 14:22

Bir dönemin fenomen dizisi “Behzat Ç.” ekranlara geri dönüyor. “Bir Deli'nin Hatıra Defteri” Oyunu için Ankara'ya giden ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, oyun öncesi 23 yaşındaki otizmli Çağrı isimli hayranı ile bir araya geldi. Şarkı söyleyen ve müzik kulağı ile Güzel Sanatlar Lisesini kazanan ancak özel eğitim alması gerektiği için devam edemeyen Çağrı ile buluşan ünlü oyuncu, hayranına büyük müjdeyi verdi.

BEHZAT Ç. YENİDEN BAŞLIYORÇağrı'nın çok güzel bir müzik kulağının olduğunu belirten Beşikçioğlu, konseri olursa gelmek istediğinin belirtti. 

İNTERNETTE Mİ YAYINLANACAK?

Haberin yayımlanmasıyla birlikte birçok iddia da ortaya atıldı. En çok konuşulan iddia, “Behzat Ç.”nin internette yayınlanacağı yönününde… Öte yandan dizinin ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil. 


Etiketler Behzat Ç. kadrosu
Yorumlar