Anasayfa /  Medya /  Dizi

Behzat Ç. BLU TV 1. bölüm tek parça sansürsüz izle - Behzat Ç. yeni sezon ücretsiz izle

Behzat Ç. BLU TV 1. bölüm tek parça sansürsüz izle - Behzat Ç. yeni sezon ücretsiz izle. Sevilen dizi Behzat Ç. yeni sezonuyla blutv ekranlarından izlenecek. İşte Behzat Ç. BLU TV 1. bölüm tek parça sansürsüz izle - Behzat Ç. yeni sezon ücretsiz izle

Abone ol
Abone ol 25 Haziran 2019 14:51

Behzat Ç. BLU TV 1. bölüm tek parça sansürsüz izle - Behzat Ç. yeni sezon ücretsiz izle. Sevilen dizi Behzat Ç. yeni sezonuyla blutv ekranlarından izlenecek. İşte Behzat Ç. BLU TV 1. bölüm tek parça sansürsüz izle - Behzat Ç. yeni sezon ücretsiz izleBehzat Ç. BLU TV 1. bölüm tek parça sansürsüz izle - Behzat Ç. yeni sezon ücretsiz izle

Behzat Ç. BLU TV 1. bölüm tek parça sansürsüz izle - Behzat Ç. yeni sezon ücretsiz izle

Behzat Ç. BLU TV 1. bölüm tek parça sansürsüz izle - Behzat Ç. yeni sezon ücretsiz izleYeni Behzat Ç. kadrosunda Belçim Bilgin sürpriziYeniden çekilecek olan efsane dizi Behzat Ç’nin kadrosuna sürpriz bir isim katıldı. Türkiye’nin sevilen kadın oyuncularından Belçim Bilgin, Behzat Ç.’nin çok yakında BluTV’de yayınlanmaya başlayacak yeni sezonunda yer alacak.

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde yer aldığı ve kendisine Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik gibi başarılı isimlerin eşlik ettiği

Behzat Ç'nin kadrosuna son olarak Belçim Bilgin katıldı. Bilgin, dizide bir pavyonda çalışan şarkıcıyı canlandıracak.

9 bölümden oluşan yeni sezonun çekimleri tamamlandı.

İnter Medya imzasını taşıyan, önceki yıllarda olduğu gibi senaryosunu yine Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı ve yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu ‘Behzat Ç’nin yeni bölümleri çok yakında BluTV’de izleyicilerle buluşacak.Behzat Ç. Bir Ankara PolisiyesiYeni Sezonuyla Yakında Sadece BluTV'de!

Esra: “Ağladım; çünkü seninle konuşamadım. Ağladım; çünkü sen beni görmüyorsun ve ben seni seviyorum... Sen ancak birisi öldüğünde duygusal yaklaşabiliyorsun. Senin duygu alanına girebilmek için illa ölmek mi lazım? Cesaretin olmadan ne yapacaksın ki? Hayatımda tanıdığım en korkak adamsın. Herkese meydan okuyorsun ama kendi duygularından korkuyorsun. Geçmişe saplanıp kalmışsın. En büyük felaketler senin başına gelmiş değil mi? En büyük acıları sen çekmişsin, ben hiçbir bok bilmiyorum ki… Acı nedir bilmem, yalnızlık nedir bilmem! Dünyanın ekseni kaydı Behzat! 12 cm yerinden oynadı; sen bana 1 cm bile yaklaşmadın. Saplantılısın...”

Behzat: “Bak ne güzel söyledin… Saplantılıyım ben… Benden bir bok olmaz! Biz seninle hep kavga ederiz, mutsuz oluruz biz seninle.”

Esra: “Mutsuz olalım! Ne var. Biz de mutsuz oluruz. Ben seninle mutsuzluğa da varım…

Yayınlandığı dönemde tüm Türkiye’deki yalnızları aynı sahneye ağlatan, aynı karaktere güldüren, aynı umudu aşılayan… Uzun lafın kısası: Aynı ânı yaşatan efsane dizi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, tüm bölümleriyle BluTV’de!

Gemide (1999), Dar Alanda Kısa Paslaşmalar (2001), Barda (1006) ve Çiçero (2019) gibi filmlerden tanıdığımız usta yönetmen Serdar Akar’ın yönettiği; 46 Yok Olan (2016) ve Mehmet: Bir Cihan Fatihi (2018) gibi dizilerin senaristi Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi; yazar Emrah Serbes’in aynı adlı romanlarından uyarlanmıştı.

                                             VE...

                                                   

                                                      vOsvOs’una binip buralardan giden amirimiz, elbet bir gün ucunda kaybolduğu sokağın başında belirecek.


Yorumlar