Final Four biletleri yok satıyor

THY Avrupa Ligi Final Four biletleri yok satıyor.

Final Four biletleri yok satıyor

Final Four için geri sayım başladı. Basketbol severlerin büyük ilgi gösterdiği ve bu sene İstanbul'da oynanacak olan THY Avrupa Ligi Final Four için herkes biletler için arama yapıyor.

FENERBAHÇE TARAFTARLARI BİLETLERİ TÜKETTİ

Aylar önceden belli bir kısmı satışa çıkan Final Four biletlerine ilgi en büyük olarak Fenerbahçe taraftarlarından oldu. Biletlerin neredeyse tamamı tükendi. Biletlerin tamamına yakınını alan Fenerbahçe takımı taraftarları kulübüne inançları tam olarak gözüküyor.


2017 Euroleague Final Four bilet fiyatları 674 bin liraya kadar çıktı! Sezonun en iyi 4 takımı, 19-21 Mayıs tarihleri Sinan Erdem Arena'da şampiyonluk mücadelesi verecek. Fenerbahçe, Final Four'a yükselen ilk ekip oldu.

Taraftarlar da Euroleague Final-Four İstanbul bilet fiyatlarını aramaya başladı. Diğer temsilcilerimizin de Final - Four'a yakın olması Final -Final biletlerine olan ilgiyi arttırdı.
12 Aralık'ta satışa çıkarılan biletlerin artık çok az sayıda kalması ve yoğun ilgi nedeniyle fiyatlar tavan yaptı. Final - Four için en düşük bilet fiyatı 1.800 TL. En yüksek bilet fiyatı ise 674 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER