Anasayfa /  Foto Galeri

Barış’ın öfkesi dinmiyor! Menajerimi Ara 27 Bölümde ne olacak?

Barış’ın öfkesi dinmiyor! Menajerimi Ara 27 Bölümde ne olacak? Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’nın dizisinin Pazar akşamı ekrana gelecek 27. bölümünden çarpıcı bir tanıtım yayınlandı.

Barış’ın öfkesi dinmiyor! Menajerimi Ara 27 Bölümde ne olacak? - Sayfa 1

Barış’ın öfkesi dinmiyor! Menajerimi Ara 27 Bölümde ne olacak?

Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’nın dizisinin Pazar akşamı ekrana gelecek 27. bölümünden çarpıcı bir tanıtım yayınlandı.

Barış’ın öfkesi dinmiyor! Menajerimi Ara 27 Bölümde ne olacak? - Sayfa 2

Dicle (Ahsen Eroğlu) ve Barış’ın (Deniz Can Aktaş) ilişkilerinin ortaya çıkmasının ardından Ömer’in (Doğaç Gözüdeli) Dicle ilgili söylediği sözlere Barış’ın öfkesi dinmiyor. Barış, Ömer’in peşine düşerek tekrar kavgaya tutuşurken Dicle Barış’ı durdurmak için çare arıyor.

Barış’ın öfkesi dinmiyor! Menajerimi Ara 27 Bölümde ne olacak? - Sayfa 3

Sevilen dizi ‘Menajerimi Ara’nın 27. bölümünden yayınlanan tanıtımı tansiyonu yüksek bir bölümün sinyallerini verdi. Dicle’nin Ömer’e birlikle çalışma teklifinde bulunması kafaları karıştırırken Ömer’in Dicle ile ilgili magazin basınına açıklama yapması Barış’ı çileden çıkarıyor.

Barış’ın öfkesi dinmiyor! Menajerimi Ara 27 Bölümde ne olacak? - Sayfa 4

Yeniden kavgaya tutuştukları sırada Barış’ın Ömer’e attığı yumruk Ömer’i balkon demirlerine savuruyor. Nefeslerin tutulduğu bu olay karşısında Barış ve Ömer’in başına gelecekler büyük merak uyandırırken Kıraç (Barış Falay) Dicle’nin bu durumdan daha fazla zarar görmemesi için onunla tekrar konuşma yapıyor. Barış’la tartışan Feris (Canan Ergüder) ise baygınlık geçiriyor. Barış’ın annesinin sürpriz ziyareti de Dicle ve Barış’ın başını daha çok ağrıtacak gibi duruyor.