Anasayfa /  Medya /  Dizi

Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 16.Bölüm 2. Fragmanı izle | Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 16.Bölüm izle

Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 16.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 16.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Barbaroslar Akdenizin Kılıcı dizisinin yeni bölümü 20 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 16.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 15 Ocak 2022 05:41

Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 16.Bölüm 2. Fragmanı izle | Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 16.Bölüm izle

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve UlaşTunaAstepe gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 16.Bölümde de enefs kesecek

BARBAROSLAR AKDENİZİN KILICI YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Rodos Şövalyelerine karşı giriştikleri cenkte büyük bir zafer kazanan Oruç, İshak ve Hızır Reis, esir düşen İlyas’ı ve Habeşli şehitlerin intikamını almayı başarmıştı. Venedik konseyi üyesi Leonardo Barbarigo ve Antuan’ı esir alan Barbaros kardeşler, Venedik ile kurduğu ittifak sayesinde Hristiyan birliğini oluşturmayı planlayan Pietro’yu nasıl engelleyecektir?

Meryem düşmanı Pietro’nun, çocukken koparıldığı ağabeyi Umberto olduğunu anlamış ve hasretle sarılmışlardı. Meryem manevi babası Derviş‘in mi, ağabeyinin yanında mı kalacaktır? Hızır ile Meryem’in yolları ayrılacak mıdır?

Şahbaz, Oruç’a bir suikast düzenlemiş, ardından peşine düşen Isabel’i atlatmayı başarmış ve ona kardeşinin kanının bulaştığı bir hançerle gözdağı vermişti. Isabel izini dahi bulamadığı kardeşini kurtarabilecek midir? Oruç suikastta bir dahli olduğunu düşündüğü Şahbaz’ı hana kapatmıştı. Ona nasıl bir ceza verecektir?

Karabay, kendisini Memlük Sultanının gözünde küçük düşüren Oruç’tan intikamını nasıl alacaktır? Hüma, atölyesinde çalıştırmak üzere sözleştiği işçilerin Firuze tarafından alıkonmasına nasıl bir karşılık verecektir?

Piri Reis ve Hızır’ın tetkikleri sonucunda Kalimnos fethi için Midilli’de kurulacak olan tersanenin çalışmaları nasıl devam edecektir? Onları engellemek ve Midilli’yi almak isteyen Pietro’nun yeni hamlesi ne olacaktır? Barbaros Kardeşleri, Kalimnos başta olmak üzere Akdeniz’in tüm adalarının fetih sürecinde neler beklemektedir?

BARBAROSLAR AKDENİZİ’İN KILICI SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar