Anasayfa /  Medya /  Dizi

Aziz 26.Bölüm izle | Aziz 26.Bölüm Fragmanı izle

Aziz 26.Bölüm izle.  Aziz 26.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Aziz 26.Bölüm Fragmanı yayınlandı. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aziz dizisinin yeni bölümü 20 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Aziz 26.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 20 Mayıs 2022 04:35

Aziz 26.Bölüm izle | Aziz 26.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Damla Sönmez gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı  Aziz 26.Bölümde de ekrana kitleyecek

AZİZ 26.BÖLÜM İZLE

AZİZ YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Pierre’in almış olduğu darbe onun Hatay’daki varlığını tehlikeye sokar. Ancak Pierre, Hatay’dan öylece vazgeçecek değildir.

Kenan’ın dört bir koldan sıkıştırılması onu bir yol ayrımına götürür. Kenan gücünü kaybetmemek adına Aziz’in kimliğini deşifre etmek için büyük bir oyuna girer ve Efnan’ı bu uğurda yem olarak kullanır!

Kenan’ın Efnan üzerinden kurduğu oyun Pierre’in harekete geçmesine ve Aziz’e tuzak kurmasına neden olur. Efnan ise içinde bulunmuş olduğu durumdan kurtulmak isterken yılların üzerini örttüğü büyük bir sırrı öğrenir.

Aziz, Efnan’ın hayatının tehlikeye girişiyle bir yol ayrımına gelir. Efnan’ı kurtarabilmek için önünde iki seçenek vardır ve bu seçeneklerden biri ölüme çıkmaktadır. Aziz, Efnan için ölümü göze alıp sevdiği kadını kurtarabilecek midir?

AZİZ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar