Anasayfa /  Magazin

Avlu dizisinden kovulan Sevda Dalgıç'ın son hali şaşırttı

Arka Sıradakiler dizisinden yıllar sonra Star TV'nin Avlu'sunda karşımıza çıkan Sevda Dalgıç, yeni imajını takipçilerinin beğenisine sundu.

Abone ol
Abone ol 11 Ocak 2019 18:44

34 yaşındaki ünlü oyuncu Sevda Dalgıç, Avlu dizisindeki Bade karakteriyle yıllar sonra ekranlara çıktığında değişimiyle herkesi şaşırtmıştı. Ünlü oyuncunun kaslı ve yapılı halini görenler, ilk bakışta yıllar önce Arka Sıradakiler'de oynayan Özge karakteri ile aynı kişi olduğuna inanamamıştı. Avlu dizisinden sorunlu bir şekilde ayrılan Sevda Dalgıç, yeni imajını sosyal medya hesabından paylaştı.

Ünlü oyuncu, Instagram hesabından fotoğrafını “Yeni imaj geçer not aldı mı?” yazarak paylaştı. Saçlarını kıvırcık yapan ve sert mizacından sıyrılmayı başaran Sevda Dalgıç'ın yeni imajı, takipçileri tarafından oldukça beğenildi. Sevenleri ise bu fotoğrafın ardından, yeni bir proje için hazırlıklara başladı yorumunda bulundu.

Avlu dizisinden kovulan Sevda Dalgıç artık tanınmaz halde

SEVDE DALGIÇ AVLU DİZİSİNİN KADROSUNDAN NEDEN ÇIKARILDI? Star TV'nin Avlu dizisindeki 'Bade' karakteriyle izleyici karşısına çıkan Sevda Dalgıç, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle dizinin kadrosundan apar topar çıkarılmıştı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Dalgıç, şu ifadelere yer vermişti:

Avlu dizisinden kovulan Sevda Dalgıç artık tanınmaz halde

Oyuncu kadrosuna bu sezon dahil olduğum Avlu dizisinin çekimlerine ameliyatım nedeniyle 2 hafta doktor raporlu olarak ara verdim. Sağlığıma kavuştuktan sonra diziye dönmek istediğimi söyledim. Ancak karşı taraftan net bir cevap alamadım. 2 hafta boyunca hikayede karakteri oyaladılar...

Avlu dizisinden kovulan Sevda Dalgıç artık tanınmaz halde

Israrlarım sonucu Bade karakterinin hastalık süreci uzadığı için diziden çıkarıldığımı söylediler. Bu durumda anlıyorum ki bir oyuncunun hasta olma lüksü bile yok. Kamuoyuna duyurulur”

YAPIM ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA: Konuyla ilgili yapım şirketinin yaptığı açıklama ise şöyle olmuştu: "Öncelikle yapımcılığını yaptığımız tüm projelerde olduğu gibi Avlu dizisinde de birlikte çalıştığımız oyuncularımızın ve tüm ekip arkadaşlarımızın sağlığının her şeyden önce geldiğini belirtmek isteriz.

Avlu’da birlikte çalıştığımız eski oyuncumuz Sevda Dalgıç’ın soysal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamalar gerçeği yansıtmamaktadır. Kesinlikle kendisinin hastalığından dolayı projemizden çıkarılmamıştır.

Avlu dizisinden kovulan Sevda Dalgıç artık tanınmaz halde

Bade karakterini canlandıran oyuncumuza, tarafımızca üç hafta süre sonunda hikaye gereği oynadığı role bir süre daha yer veremeyeceğimizi, beklemesi gerektiği bildirilmiştir. Bekleme sürecinde hikayesine çalışarak üzerinde düşünüp karaktere ağırlık verebileceğimizi menajerine iletmemize rağmen oyuncu beklemek istemediğini tarafımıza bildirmiştir. Karşılıklı iyi niyetle teşekkürlerimizi sunarak yollarımızı ayırdık. Tüm Avlu izleyicilerini doğru bilgilendirmek amacıyla bu açıklama yapılmıştır.


Yorumlar