Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Atv Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölüm izle - EDHO 125. bölüm full izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölüm izle - EDHO 125. bölüm full izle. Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicileri ekran başına kitleyecek bir bölümle ekranlara geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölümü izle

Abone ol
Abone ol 22 Şubat 2019 17:05

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölüm izle - EDHO 125. bölüm full izle. Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicileri ekran başına kitleyecek bir bölümle ekranlara geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölümü izleEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölüm izle - EDHO 125. bölüm full izle

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 125. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır'ın kardeşini cezaevinden kurtarmak için Ünal Kaplan ile yaptığı anlaşmanın sonucunda, Façalılar ile Çakırbeyliler kendilerini ticari bir ortaklığının içinde bulurlar. Masadakilerin şahsi hesaplaşmalar sebebiyle birbirlerine zarar vermelerini yasaklayan dokunulmazlık kuralı, hasımların birbiriyle savaşmasına da engel olacaktır.

Ünal Kaplan'ın keskin kurallarının farkında olan Façalılar, masada kalabilmek için eski işlerinden biran önce kurtulmak zorundadırlar fakat sokaklardan çekilmenin onlara güç kaybettireceğine inanırlar. Bu yüzden en mantıklı çözümü işlerini ahbapları üzerinden devam ettirmekte bulurlar.

Bu planları öğrenen Çakırbeyliler, ilk iş olarak bildiklerini kanıtlayıp, düşmanlarını masadan göndermenin peşine düşeceklerdir. Çakırbeyli hanesinde ise evin erkeklerinin aksine, düşmanların barışmasına yönelik planlar yapılmaktadır.

İlyas'ı otelde ziyaret eden Ömür, çok geçmeden Hayriye Ana'nın radarına takılır. Haberdar olduğu görüşmenin kahramanını soruşturmaya başlayan Hayriye Ana, Ömür'ü karşısında bulunca krizi fırsata çevirme konusunda ne kadar hünerli olduğunu bir kere daha kanıtlayacaktır.

.


Yorumlar