Yaptığı Olay Pes Dedirtti Üstelik Birde Hamile

Adana'da yaşanan hırsızlık suçundan 4 sene 3 ay kesinleşmiş hapis cezası olan 3 aylık hamile bayan, bir eve girdi altınları aldı kısa zaman içinde yakalandı.

Yaptığı Olay Pes Dedirtti Üstelik Birde Hamile

Çukurova ilçesi Huzurevleri Mahallesi'nde hırsızlık olayı yaşandı. İddiaya göre, Dilşat Arapolu evine gelip yatak odasında şifonyerinin çekmecesinde bulunan altınlarını kontrol ettiğinde; 1 pırlanta yüzük, Eda Ela yazan 22 ayar yüzük, 1 adet 22 ayar yüzük ile 5 yeşil altın yüzük, 1 künye ile üzerinde Ela, Eda, Dilşat yazan başka bir künye, ayrıca üzerinde ‘Canım annem' yazan 22 ayar 1 kolye ve üzerinde Eda, Ela, Dilşat, İsmail yazan 1 yeşil altından kolye ile yeşil altından 1 çift ince uzun küpe, 1 çift halka şeklinde küpe, 1 çift yuvarlak etrafı beyaz taşlı olmak üzere 3 çift yeşil altın olan küpelerinin yerinde olmadığını anlayınca hemen polisi arayıp şikayetçi oldu. 

Adana Emniyet Müdürlüğüne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri olay yerine gelip güvenlik kamerasını inceledi. Yapılan inceleme neticesinde polis hırsızlık olayını iki bayanın yaptığını tespit etti. 

Polis bayanlardan Arzu K.'yi yakaladı. Arzu K.'nin daha evvelden yapmış olduğu hırsızlıktan dolayı 4 sene 3 ay hapis cezasıyla arandığı ve bayanın 3 aylık hamile olduğu belirlendi. 

Zanlının ise suçlamaları kabul etmeyerek görüntüdeki kişinin kendisi olmadığını, ikinci şahsı da tanımadığını, olay günü Adana'ya gelmediğini söyledi.

Emniyette yapılan işlemlerden sonra adliyeye sevk edilen Arzu K. tutuklandı. Diğer bayanın kimliğinin tespit edilmesine ve yakalanması için operasyon başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2018, 16:12

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER