15 yaşındaki gençten 5 gündür haber alınamıyor

Gaziantep’te çalıştığı iş yerinden çıktıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan 15 yaşındaki gencin ailesi her yerde oğullarını arıyor.Gaziantep’in Şahinbey ilçesi Ünaldı Mahallesi’ndeki bir triko atölyesinde çalışan...

15 yaşındaki gençten 5 gündür haber alınamıyor

Gaziantep’te çalıştığı iş yerinden çıktıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan 15 yaşındaki gencin ailesi her yerde oğullarını arıyor.

Gaziantep’in Şahinbey ilçesi Ünaldı Mahallesi’ndeki bir triko atölyesinde çalışan 15 yaşındaki Sedat Sarı, 17 Ağustos günü mesai bitiminde iş yerinden çıktı. Oğullarının eve gelmediğini fark eden Metin ve Zarife Sarı çifti genci aramaya başladı. Hiçbir yerde izine ulaşamadıkları oğulları için polise başvuran aile, olayın üzerinden 5 gün geçmesine rağmen halen bir sonuca ulaşamadıklarını belirtti.

Aramadıkları hiçbir yer kalmadığını söyleyen Metin ve Zarife Sarı çifti, “Oğlum eğer bizi izliyorsan ne olur evine dön. Biz seni seviyoruz, bizi bırakma. Eğer biri oğlumu kaçırdı ya da alıkoyuyorsa da ne olur oğlumu bıraksınlar. Duyarlı vatandaşlara da sesleniyorum, eğer oğlumu gören ya da nerede olduğunu duyan olursa ne olur bizi 0532 652 02 43 numaralı hattan arasın’’ ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER