Anasayfa /  Teknoloji

Apple yeni iOS güncellemesi yayınlandı ama hataları gidermedi!

Apple'ın yayınladığı iOS'un 12.1.2 güncellemesi bir çok sorun ile beraber gelmişti. Sorunları gidermesi için geçtiğimiz günlerde yayınlanan iOS 12.1.3 güncellemesi ise çare olmadı, yeni sorun ve hatalar meydana getirdi. Reddit ve Twitter'da geri bildirimlerde bulunan kullanıcılara göre, güncelleme sonrasında cihazlar hücresel veriyi sonlandırıyor.

Abone ol
Abone ol 24 Ocak 2019 17:32

Yeni iOS güncellemesi hakkında yapılan geri bildirimlere göre, iOS 12.1.3 sürümünde hücresel veriye bağlanırken sorun yaşanıyor. Apple, iOS 12.1.2 güncellemesi birçok sorun içerince, bu yeni güncellemede yeni özelliklerden çok, hataları gidermek için çalışmıştı. Ancak görünen o ki bütün hataları giderememiş.

İNTERNETE BAĞLANMA SORUNU

Reddit ve Twitter‘da geri bildirimde bulunan kullanıcılara göre, yeni güncellemeden sonra cihaz hücresel veriyi sonlandırıyor.

'GÜNCELLEME YAPMAYIN'

ABD'li operatör firması Sprint, iPhone XR, XS, XS Max ve X modellerindeki iOS 12.1.3 güncellemesinde bulunan ağ problemi nedeniyle şimdilik güncelleme yapmamaları konusunda abonelerini uyardı. Ayrıca AT&T aboneleri de benzer sorunları yaşadıklarını raporladı. Şu an için bu sorunun ABD dışında olup olmadığı konusunda net bir bilgi yok.


Yorumlar