Anasayfa /  Güncel

Antalya Düden Şelalesi'nde panik yaratan olay!

ANTALYA Düden Şelalesi'nin denize döküldüğü alanda tişörtünü ve ayakkabısını çıkartıp pantolonla denize atlayan bir kişi, polisi alarma geçirdi. Şelalenin açığında balıkçılar tarafından bulunan şahıs, kıyıya çıkartıldıktan sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Abone ol
Abone ol 23 Mayıs 2019 23:27

ANTALYA Lara Caddesi üzerinde dünyaca ünlü Düden Şelalesi’nin denizle buluştuğu seyir alanında meydana gelen olayda; edinilen bilgiye göre, Bektaş Dal (29) ismindeki bir genç, ayakkabısını ve tişörtünü çıkartıp seyir alanındaki çitleri aştı. Şelalenin döküldüğü alandaki kayalık alana inen Dal, buradan denize atladı.

Antalya Düden Şelalesi'nde polisi alarma geçiren olay - Sayfa 3

Şahsın atladığını görenler durumu polise bildirdi. İhbarın ardından olay yerine gelen polis ekipleri, bir bankta Dal’a ait, tişört, bir çift ayakkabı, bir paket sigara ve cep telefonu buldu.

Antalya Düden Şelalesi'nde polisi alarma geçiren olay - Sayfa 4

Ekiplerin görgü tanıklarının ifadesi doğrultusunda başlattığı çalışmada denizde herhangi bir şahsa rastlanmazken, bölgede olaydan habersiz yerli ve yabancı turistlerin şelalenin fotoğrafını çektiği gözlendi.

Antalya Düden Şelalesi'nde polisi alarma geçiren olay - Sayfa 5

Balıkçılar denizde buldu

Yaklaşık yarım saat süren arama çalışmaları esnasında Dal’ın denize atladığı alanın açığında balıkçılar tarafından bulunduğu bilgisi geldi. Tekneye alınarak şelaleye yakın bir alanda kıyıya çıkartılan Dal, balıkçılar tarafından çağrılan ambulansla tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

Antalya Düden Şelalesi'nde polisi alarma geçiren olay - Sayfa 6

Bektaş Dal’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.


Yorumlar