Anasayfa /  Güncel

Annesinin eziyet edip aç bıraktığı Minik Osman Çınar öldü!

İZMİR Torbalı'da annesi Özge K. tarafından işkence edildiği ileri sürülen 6 yaşındaki Osman Çınar K. yaşamını yitirdi.

Abone ol
Abone ol 29 Mart 2019 20:15

İZMİR Torbalı'da annesi Özge K. tarafından işkence edildiği ileri sürülen 6 yaşındaki Osman Çınar K. yaşamını yitirdi.

Çocuğun uzun süre aç kaldığı, vücudunda darp ve yanık izleri olduğu belirlendi. Biri 3, diğeri 9 yaşındaki diğer 2 çocuğunun da vücutlarında darp izleri bulunması üzerine polis tarafından gözaltına alıp adliyeye sevk edilen Özge K. (28), çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ö.K.'nin eşi M.K.'nin de "uyuşturucu satmak" suçundan bir süredir cezaevinde olduğu öğrenildi.

Darp ve yanık izleri

İnönü Mahallesi'nde yaşayan Atatürk İlkokulu ana sınıfı öğrencisi Osman Çınar K., dün evlerinde aniden fenalaşınca Torbalı'daki özel hastaneye kaldırıldı. Bitkin haldeki çocuğun yapılan muayenesinde vücudunun çeşitli yerlerinde darp ve yanık izleri olduğu belirlendi. Uzun süre aç kaldığı tespit edilen Osman Çınar K., tedaviye alındı. Ancak durumu ağır olan Osman Çınar K., doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Tutuklandı! Eşi de uyuşturucudan cezaevinde

İşkence ve eziyete bağlı olarak aşırı kilo kaybından yaşamını yitirdiği belirtilen çocuğun evine giden jandarma ekipleri, Osman Çınar K.'nin kardeşi Ö.K. (3) ve ağabeyi Ş.Ç.K.'nin (9) de vücutlarında darp izlerine rastlandı. Jandarma, çocuklarına işkence ettiği ileri sürülen anne Ö.K.'yi gözaltına aldı. Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen anne Ö.K., mahkemece tutuklanıp Şakran Cezaevi'ne gönderildi. Ö.K.'nin eşi M.K.'nin de "uyuşturucu satmak" suçundan bir süredir cezaevinde olduğu öğrenildi.


Etiketler Osman Çınar K
Yorumlar