Anasayfa /  Foto Galeri

Annesinin boğazını keserek öldüren katil evlattan şok sözler : Çok iyiyim! video

Annesini boğazını keserek öldüren katil evladın yakalandığında ‘Çok iyiyim’ sözleri duyanları şok etti! Denizli’nin Güney ilçesinde daha önce bir kez daha canına kast ettiği ve bu olayın ardından 2 yıl önce barıştığı annesini boğazını keserek öldüren zanlı yakalandı. Saklandığı aparttan çıkarken kıskıvrak yakalanan zanlının, polis otosuna bindirilirken ki sözleri “Çok iyiyim” oldu.

Annesinin boğazını keserek öldüren katil evlattan şok sözler : Çok iyiyim! video - Sayfa 1

Annesini boğazını keserek öldüren katil evladın yakalandığında ‘Çok iyiyim’ sözleri duyanları şok etti!

Denizli’nin Güney ilçesinde daha önce bir kez daha canına kast ettiği ve bu olayın ardından 2 yıl önce barıştığı annesini boğazını keserek öldüren zanlı yakalandı. Saklandığı aparttan çıkarken kıskıvrak yakalanan zanlının, polis otosuna bindirilirken ki sözleri “Çok iyiyim” oldu.

Annesinin boğazını keserek öldüren katil evlattan şok sözler : Çok iyiyim! video - Sayfa 2

Denizli’nin Güney ilçesi Tikilik Mahallesinde meydana gelen olayda; ilçedeki bir okulda temizlik görevlisi olarak çalıştığı öğrenilen Gökhan Rüzgar (37), 68 yaşındaki annesi Şadiye Rüzgar ile henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başladı

Annesinin boğazını keserek öldüren katil evlattan şok sözler : Çok iyiyim! video - Sayfa 3

Bir süre sonra öfkesine hakim olamayan Gökhan Rüzgar, ilk önce annesini boğmaya çalıştı. Daha da öfkelenen oğul, baygın düşen annesinin boğazını keserek öldürdü. Annesinin kanlar içerisindeki cansız bedeninin üzerini yorganlar ile örten Gökhan Rüzgar, hiç bir şey olmamış gibi evden çıkıp motosikletine binerek olay yerinden uzaklaştı.

Annesinin boğazını keserek öldüren katil evlattan şok sözler : Çok iyiyim! video - Sayfa 4

Gelinin çığlıkları cinayeti ortaya çıkardı
Akşam saatlerinde kayınvalidesi Şadiye Rüzgar’ın ziyaretine gelen gelini, eve girdiğinde yaşlı bedenin üzeri örtülmüş cesediyle karşılaştı. Büyük bir şoka yaşayan gelin, bağırarak çevreden yardım istedi. Durum hemen sağlık ekipleri ile polise bildirildi. Bir süre sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri, Şadiye Rüzgar’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Savcı ve olay yeri ekiplerinin incelemesinin ardından yaşlı kadının cansız bedeni otopsi için adli tıp kurumuna kaldırıldı.