Anasayfa /  Medya /  Dizi

Annemizi Saklarken 8.Bölüm Fragmanı izle (Final) | Annemizi Saklarken 8.Bölüm izle (Final)

Annemizi Saklarken 8.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Annemizi Saklarken 8.Bölüm Fragmanı yayınlandı. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Annemizi Saklarken dizisinin yeni bölümü 26 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Annemizi Saklarken 8.Bölüm izle (Final)

Abone ol
Abone ol 23 Ocak 2022 14:45

Annemizi Saklarken 8.Bölüm Fragmanı izle (Final) | Annemizi Saklarken 8.Bölüm izle (Final)

Başrollerinde Kutsi ve Hande Doğandemir gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Annemizi Saklarken 8.Bölümde erken final yaparak ekranlara veda edecek

ANNEMİZİ SAKLARKEN YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Can’ın dudaklarından dökülen “Anne!” kelimesi bir bomba etkisi yaratır. Handan’ın peri masalı son mu bulacaktır? Derya ve kardeşlerinin annelerini saklamaları neredeyse imkânsız bir hale gelmiştir. Bora’nın elindeki deliller ile Handan’ın sırrı nihayet gün ışığına çıkacak gibidir. Ela’nın zekâsı bazı sorunları çözerken başka çıkmazların içine sokar hepsini. Derya’yla Ela’nın iki ayrı taraf olması, aileyi de bölmektedir. Handan yeni hayatının altında ezilmeye başladıkça, kime güveneceğini de bilemez hale gelir. Bu da onu hatalar yapmaya sürükler. Bunca zaman gözünü onun üzerinden ayırmayan Bora ise artık yeni sorular sorması gerektiğiyle yüzleşmektedir. Handan’ın değil de babasının, Dündar’ın sakladıklarını sorgulamaya başlar. Füsun’un çok uzun zamandır sakladığı hayati bir sır, en olmaması gereken kişinin eline geçerken; Handan da gizli bir düşmanın kollarına düşmektedir… Zerrin’in kaderinin gölgesi üzerinde dolaşmaya başlar.

ANEMİZİ SAKLARKEN SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar