Anasayfa /  Güncel /  Gündem

Ankara'daki özel bir okulda sınıfın ortasında öğretmene saygısızlık!

Öğretmenlere yapılan saygısızlıklar sosyal medyada ifşa olmaya devam ediyor. Ankara'da bir özel okulda İngilizce öğretmenine yapılan saygısızlık büyük tepki çekmiş soruşturma başlatılmıştı. Bir öğretmene daha saygısızlık ifşa oldu. Sosyal medyada yer alan bir videoda, bir öğrencinin sınıfa giren öğretmeninin başına poşet geçirdiği anlar yer aldı. "Dersinden kaldığım öğretmeni paket ediyorum" açıklamasıyla yayınlanan paylaşım sosyal medyada büyük tepki çekti.

Abone ol
Abone ol 28 Mart 2022 23:57

Geçtiğimiz günlerde Ankara'da bir lisede, öğrenci ders anlatan öğretmenin yanına giderek önce dans etmeye çalışmış, daha sonra ise öğretmenin yüzünü okşamıştı. Bu görüntülerin sosyal medyada yayılmasından sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğü, görüntülerle ilgili soruşturma başlatmıştı.

 ÖĞRETMENİN BAŞINA POŞET GEÇİRDİ

Bu çirkin olayın üzerinden çok geçmeden başka bir skandal video daha sosyal medyanın gündemine oturdu. Yayınlanan videoda bir öğrencinin, sınıfa giren öğretmeninin başına poşet geçirdiği görülüyor.

TEPKİ ÇEKTİ

"Dersinden kaldığım öğretmeni paket ediyorum" açıklamasıyla yapılan paylaşım büyük tepki çekti. Sosyal medyada birçok kullanıcı bu saygısızlığı yapan öğrenci hakkında işlem yapılmasını istedi.

Yorumlar