Anasayfa /  Politika

Ankara Valiliğinden flaş Mansur Yavaş açıklaması!

Son günlerde gündeme gelen CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'a yönelik saldırı ihbarı alındığı iddiaları hakkında, Ankara Valiliği tarafından resmi açıklama yapıldı.

Abone ol
Abone ol 02 Mart 2019 17:53

Ankara Valiliği, CHP Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mansur Yavaş'a yönelik saldırı ihbarı alındığı iddialarına ilişkin açıklama yaparak, bu yönde ihbar ve duyum bulunmadığını bildirdi.

Resmi açıklama yapıldı

Ankara Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, çeşitli iletişim ve sosyal medya mecralarında Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mansur Yavaş'ın tehdit edildiği ve bu nedenle koruma tedbirlerinin artırıldığı yönünde paylaşımlar yapıldığının görüldüğü belirtildi.

Açıklamada şöyle denildi, "Söz konusu iddialarla ilgili olarak güvenlik birimlerimize yapılan herhangi bir müracaat, ihbar veya duyum bulunmamaktadır. 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Genel Seçimlerine ilişkin genel güvenlik tedbirleri ile adaylara yönelik gerekli tedbirler ilgili güvenlik birimleri tarafından alınmaktadır."


Yorumlar