Anasayfa /  Medya /  Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon izle | Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon Fragmanı izle

Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon izle. Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezonda neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon Fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümü yakında sizlerle.

Abone ol
Abone ol 06 Ağustos 2022 21:08

Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon izle | Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon Fragmanı izle

Başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezonda da nefes kesecek

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU YENİ SEZON İZLE

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Fetih için ilk mancınık atışları yapılmış, Alparslan ikinci kez atış için emir verecekken atabeyinin ve Akça’nın Vaspurakan Kalesi’nde olduğunu anlamış ve tereddütte kalmıştı. Fetih harekatı Akça ve Hasan Bey’in kalede olmasına rağmen devam edecek mi, yoksa Alparslan onları içeriden çıkartmanın bir yolunu bulabilecek mi? Alparslan bunun kararını vermekte zorlanacak, diğer beylerle ters düşecek.

Fetih mi, yoksa canı gibi sevdiği kişiler mi? Vaspurakan’da esir olan Hasan Bey, oldu sanılarak içeri getirilen Akça’nın kızı olduğunu öğrenmişti. Alpagut’un bir planı olduğunu anladığımız bu mevzu, Akça ile Hasan Bey’in baş başa kalıp bir kaçış yolu bulması için onlara vakit kazandırdı. Kaleden çıkabilecekler mi, yoksa kale içerisinde kalıp fethin gerçekleşmesi için içeride mücadele mi verecekler? Selçukluların ayak seslerini yakından hisseden Vaspurakan kaderine razı mı olacak, yoksa yeni bir yol izleyerek Selçuklu ordusunu beklenmedik bir darbe mi vuracak?

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar