Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Alparslan Büyük Selçuklu 36.Bölümde neler oldu? Alparslan Büyük Selçuklu 36.Bölüm Ful izle

Alparslan Büyük Selçuklu 36.Bölüm TRT 1 ekranlarında 21 Kasım Pazartesi akşamı yayınlandı. Her bölümü ile TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi son bölüm ile de izleyiciyi ekrana kitledi. TRT 1 ekranlarında yayınlandıktan sonra internette de yayınlandı. Peki Alparslan Büyük Selçuklu 36.Bölümde neler oldu? Alparslan Büyük Selçuklu 36.Bölüm Ful izle

Abone ol
Abone ol 22 Kasım 2022 03:40

Alparslan Büyük Selçuklu 36.Bölüm TRT 1'de izleyici ekrana kitledi.

Başrollerinde Barış Arduç ve Kayra Zabcı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Baba dizisinin yeni bölümü TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlendi

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Alparslan Büyük Selçuklu 36.Bölüm de de nefes kesen bir bölümle ekrana geldi

Alparslan  Büyük Selçuklu 36. Bölümde, Alparslan, Abbasi Halifesinin karşısına çıkmış, Büveyhilerin Hacerülesved’in çalınan büyük parçasını ele geçirdiğini öğrenmişti.

Vazifesi ise mübarek taşı onlar Fatımi Halifesine vermeden alıp Abbasi Halifesine getirmekti. Yaptığı tertiple Fatımi Halifesinin taşı teslim almak üzere Besasiri’ye gönderdiği elçi heyetinin yerine geçer. Besasiri Alparslan’ı tanımadığı için bunu farketmez. Alparslan, Besasiri kendisini fark etmeden taşı alabilecek mi? Besasiri bu durumu ne zaman fark edecek?

Hacerülesved’i Kabe’ye tekrar yerleştirmek için Alparslan neler yapacak? Vaspurakan’daki boşluktan yararlanan Arslan Yusuf ihtilal hayalleri kurmuştu. Seferiye ve Buharalı komutanlar ile tertibini yapmış ve gece yarısı bütün ileri gelenleri öldürerek ilk ayaklanmayı başlatacaktı. Seferiye de kendisine Öke’yi ayırdığını söyleyerek onun yanına gitmişti. Seferiye ihtilale katılarak babasının yanında mı saf tuttu, yoksa başka bir planı mı var?

Grigor, hem Süleyman’ın kaçışı hem de Alpagut’un casus olduğunu anlayamaması sebebiyle iyice bilenmiştir. Yınal’a artık güvenmemektedir. Arslan Yusuf’un, Vaspurakan’da yapacağı ihtilal üzerine o da harekete geçecektir. Grigor çok arzuladığı Vaspurakan’ı yeniden ele geçirebilecek mi?

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM FUL İZLE

 

Yorumlar