Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Alparslan Büyük Selçuklu 31.Bölüm Önizleme | Alparslan Büyük Selçuklu 30.Bölüm Ful izle

Alparslan Büyük Selçuklu 30.Bölüm TRT 1'de yayınlandıktan sonra internette de yayınlandı. Alparslan Büyük Selçuklu 30.Bölüm Ful izle. Alparslan Büyük Selçuklu 31.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Alparslan Büyük Selçuklu 31.Bölüm Önizleme yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümü 10 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Alparslan Büyük Selçuklu 30.Bölüm Ful izle

Abone ol
Abone ol 04 Ekim 2022 03:22

Alparslan Büyük Selçuklu 31.Bölüm Önizleme | Alparslan Büyük Selçuklu 30.Bölüm Ful izle

Başrollerinde Barış Arduç ve Öykü Gürman gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu 31.Bölümde de nefes kesecek

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 30.BÖLÜM FUL İZLE

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Tacirlerin ölümünü izleyen süreçte tacir katillerinin kim olduğunu ortaya çıkarmaya çalışan Alparslan, Tacir Wang'ın gerçeği söyleyeceğine emin olarak Surmari Han'a gelmişti. Wang'ın tacirlerin Alparslan'ın emriyle öldürüldüğünü söylemesiyle herkes şok içinde kalır. Alparslan bu durumdan nasıl kurtulacak? Wang'ı mı konuşturacak, yoksa başka bir ipucunun peşinde dolaşarak mı bu işi çözecek?

Alparslan'ı evlilik niyetinden vazgeçirmek için önce hançerleyen daha sonra ise açık açık evlenmek istemediğini, azad edilmeyi isteyen Seferiye, Alparslan'ın evlilik konusunda kararlı tutumu karşısında iyice köşeye sıkışmıştı. Düğün öncesi son bir hamle gelecek mi, yoksa Seferiye de artık bu duruma razı mı olacak? Grigor Alparslan'ın tacirleri öldürdüğünün dört bir yanda duyulmasını böylelikle Vaspurakan için planlanan ticaret hamlelerini boşa çıkartmayı ister.

Alexander tacirlerin ölümünü büsbütün Alparslan'a yıkmak amacıyla yeni bir plan kurarak Alparslan'ı bu konuda daha da yaralamak isteyecek. Alexander'in yeni hamlesi ne olacak, Alparslan buna karşılık verebilecek mi? Oke'nin gelişiyle daha da güçlenen Yınal, Azerbaycan Valiliği görevinden çok hoşnut değildir. Bu vazifelerin tahttan uzak tutulmak için verildiğini düşünür ve karşı çıkar. Yınal için artık harekete geçme vakti geldi mi, yoksa tertibini adım adım mı işletecek?

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar