BİM 10-16 Kasım aktüel ürünler listesi: Haftanın indirimleri

BİM 10-16 Kasım aktüel ürünler listesini yayınladı. Bu haftada büyük kampanyalara imza atmaya hazırlanan BİM, başta sporcuları ilgilendiren bir spot masası hazırlamayı planlıyor. Buna ek olarak 10-16 Kasım’daki aktüel ürünler kataloğuna uygun fiyata kablosuz bluetooht kulaklık ekleyen marketler zinciri, yüzlerce ürüne de indirim yapacak. İşte BİM'in 10-16 Kasım aktüel ürünler listesine eklediği tüm ürünler ve fiyatları...

İM 10-16 Kasım aktüel ürünler listesini yayınladı. Yayınlanan kataloğa bakıldığında piyasa fiyatının altında satışa sunulan yüzlerce ürün BİM’in müşteriler ile buluşacak. Türkiye’nin önde gelen marketler zincirinden biri olan BİM haftanın yıldızlarına eklediği ürünler ile 10-16 Kasım tarihleri arasında büyük bir kampanyaya imza atacak.

BİM 10-16 KASIM AKTÜEL ÜRÜNLER LİSTESİ!

BİM’in 10-16 Kasım aktüel ürünler kataloğuna eklediği uygun fiyatlı spor aletleri ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Bununla birlikte sporseverlerin spor yaparken keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak Trust kablosuz bluetoooht kulaklıkta destekçi ürün olarak BİM müşterilerinin karşısına çıkacak.

BİM SPORCULAR İÇİN KABLOSUZ BLUETOOHT KULAKLIK SATACAK!

BiM 10-16 Kasım aktüel ürünler listesine eklediği Trust kablosuz bluetoooht kulaklık ile başta sporseverleri memnun edecek. Sporcular haricinde kulaklığa ihtiyacı olanlar için kaçırılmayacak bir kampanyaya imza atmaya hazırlanan BİM, uygun fiyatı ile tüm BİM müşterilerini 10-16 Kasım tarihinde mağazalarında buluşturacak.

TRUST KABLOSUZ BLUETOOOHT KULAKLIK ÖZELLİKLERİ!

- Şarj edilebilir batarya

- Müzik ve telefon görüşmesi (5 saate kadar)

- Kontrol tuş takımı

- Kablosuz bağlantı

- Android ve iOS ile uyumlu

BİM 8-9 KASIM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU!

BİM 10-16 Kasım aktüel ürünler kataloğuna uygun fiyata eklediği spor ürünlerinin haricide indirimli fiyat etiketi ile yüzler ürünü daha satışa sunacak. İşte BİM’in 10-16 Kasım aktüel ürünler listesine eklediği Tüm ürünler ve fiyatları…

BİM'in önümüzdeki haftalarda yayınlayacağı diğer aktüel ürünler listelerinden haberdar olmak istiyorsanız trhaberler.com'u takip edebilirsiniz.

    Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 02:19

    YORUM EKLE
    SIRADAKİ HABER