Anasayfa /  Foto Galeri

Alexa Khan: Kamera önünde oyuncu arkasında yapımcıyım

Amerika merkezli yapım firması Three Flames Pictures, Türkiye’de çektikleri gerilim tarzındaki “SHAME” isimli sinema filmi ile dünya listelerinde olmayı hedefliyorlar.

Alexa Khan: Kamera önünde oyuncu arkasında yapımcıyım - Sayfa 1

.  Trevor Doyle, Alexa Khan, Nadira Akhonova ortaklığıyla kurulan Three Flames Pictures, isimli yapım firmasının oyunculuk kariyerli ortakları Alexa Khan, Nadira Akhonova oyunculuklarıyla da ve işlerindeki disiplinleriyle de dünyanın dikkatini çekiyorlar.

Alexa Khan: Kamera önünde oyuncu arkasında yapımcıyım - Sayfa 2

. Oyunculuk yanında model olarak da boy gösteren Alexa Khan, biz ortaklar olarak önce işimizde birbirimize saygılıyız başarımızın ilk adımı bu ifadesinde bulundu.

Alexa Khan: Kamera önünde oyuncu arkasında yapımcıyım - Sayfa 3

Ünlü model ve oyuncu Alexa Khan “ SHAME isimli filmimizde Nadira Akhonova oyuncu olarak görev aldı, ben yapımcıyım diye illaki oynayacağım diye kural yok, biz işlerimizde önce ekibi kurar ve onlara saygımızla güveniriz, ekip kurulduysa kimsenin işine karışmayız.

Alexa Khan: Kamera önünde oyuncu arkasında yapımcıyım - Sayfa 4

. Biz işin sonucuna bakarız herkes sorumluluğunu yerine getirdiyse iş başarılı olur, bende Nadira hanımda kendi işimizde oyuncuysak, yapımcılık kamera önünde unutulur ve diğer arkadaşlarımız gibi işimizi yaparız.  Başka yapımcıların işlerinde de yer alıyoruz, biz işimizin gereğini yapmayı hedef edinmiş kişileriz” dedi.