Anasayfa /  Politika /  Ak parti

AK Parti'li Kenan Sofuoğlu ile o internet sitesi birbirine girdi

AK Parti'li Kenan Sofuoğlu'nun havaalanında çaldırdığı pahalı kol saati için sosyal medyadan yardım istedi. Olayı haber yapan ve hükümete yakınlığıyla bilinen En Son Haber Sitesi ile tartıştı.

Abone ol
Abone ol 26 Mart 2019 20:54

‘Emir erlerim’ mesajıyla yaptığı paylaşım ve ‘Senatör’ yazılı kartviziti ile tepki çeken AK Parti'li Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, HUBLOT markasının kendisi için özel olarak ürettiği ve dünyada sadece 100 tane olan 560 bin liralık saatini Bangkok havalimanında çaldırdı.

Sofuoğlu'nun saati için sosyal medydan yardım istemesi hükümete yakınlığıyla bilinen En Son Haber Sitesi ile tartışmaya neden oldu.

AK Parti'li Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Bangkok havalimanında çalınan saati için Instagram hesabından yaptığı paylaşımla saat firmasıdan yardım istedi.

Saatinin fotoğrafını paylaşan Sofuoğlu altına da "ÇALINDI! Bu Hublot özel üretim ve dünyada sadece 100 tane var bu da 01. HUBLOT Turkey benim için özel üretmişti ama geçen hafta Bangkok havalimanında çalındı!!! Umarım Hublot bulmam için bana yardım eder." yazdı.

“Şerefsizlik yapmayın”

Hükümete yakınlığıyla bilinen En Son Haber, Sofuoğlu’nun 560 bin liralık saatini kaybetmesini “Seçime 5 gün kaldı vekil Kenan’ın derdine bak" ifadeleri ile duyurdu.

Saati için sosyal medyadan yardım isteyen Sofuoğlu, En Son Haber'e de yine Instagram'dan yanıt verdi. Haberin ekran görüntüsünü paylaşan Sofuoğlu, "Bu kadar şerefsiz olmayın" yazdı.

91424-600x360.jpg?

Habere 'vekil hatırlatması' ile güncelleme

En Son Haber, Sofuoğlu'nun açıklamasını habere ekleyerek, "Sen milletin vekilisin kabalaşma... Tatile gitmedin tamam da seçim ortamında senin ultra lüks saatinden kime ne?" yazdı.

Sofuoğlu, ikinci paylaşımında "Sizin zorunuzu biliyorum" yazdı.


Yorumlar