AK Parti-MHP ittifakının devamı için anlaşma sağlandı

AK Parti ile MHP’nin yerel seçimlerde yapmayı düşündükleri ittifakla ilgili ilk toplantı bugün Ankara’da AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz arasında gerçekleşti.

AK Parti-MHP ittifakının devamı için anlaşma sağlandı

Ankara’da AK Parti ve MHP arasında bir açık hava toplantısı şeklinde gerçekleşen ilk resmi görüşmede İstanbul ve İzmir başta olmak üzere büyükşehirlerdeki Cumhur İttifakı'nın sürdürülmesi ile ilgili karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz arasında yaklaşık 3 saat baş başa süren bir toplantıda görüşülen konularla ilgili liderlerin bilgilendirileceği belirtildi. İkinci toplantının her iki parti arasında geniş katılımlı yapılması planlandı.

Toplantıya ilişkin DHA muhabirinin sorusunu yanıtlayan Mehmet Özhaseki, “Verimli bir toplantı oldu. İkinci görüşme daha geniş katılımlı yapılacak. Ön görüşmede ortaya çıkan konular genel başkanlarımıza arz edilecek. Şimdilik bu kadar” demekle yetindi.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2018, 21:31

YORUM EKLE
YORUMLAR
Atila  kurtuluş
Atila kurtuluş - 7 ay Önce

Mhp ihtifakında kunpas var .
mhp paralel yapının kendisidir.
feto nün hamisidir.
daha cok var.
bu adalet bakanlıhına ihparımdır
durum istibarat değimile ( Kırmızı)
iletmenizi önemle arzederim.

Selahaddin adanali
Selahaddin adanali @Atila kurtuluş - 7 ay Önce

Atilla kurtulus hayirdir mhp lilere dil uzatma konusmalarina dikkat edin lutfen

SIRADAKİ HABER