Anasayfa /  Foto Galeri

Ajda Pekkan ile Hakan Altun aşk mı yaşıyor?

Süperstar Ajda Pekkan, şarkıcı Hakan Altun'la aşk yaşadığı iddialarının ardından sessizliğini bozdu. Pekkan, "O kadar emin konuşmuşlar ki, ben bile ikna oldum aşk yaşadığımıza! Hakan çok iyi bir insan. Çok iyi dostuz. Bir şey olsa, zaten deklare ederiz” dedi.

Ajda Pekkan ile Hakan Altun aşk mı yaşıyor? - Sayfa 1

Dün 'Söylemezsem Olmaz' programında, Ajda Pekkan ile Hakan Altun’un aşk yaşadığı iddia edildi. Bu iddia magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Ajda Pekkan ile Hakan Altun aşk mı yaşıyor? - Sayfa 2

'DÜET PROJELERİ VAR' 

Konuyla ilgili ilk açıklama, Hakan Altun’un menajeri Süleyman Çakmakçı’dan geldi. Çakmakçı, "Hakan Bey ve Ajda Hanım, yeni bir düet projesinde bir araya gelecek. İkisi de Bodrum’da yaşadığından proje için sık sık buluşuyorlar. Önümüzdeki yıl da halk konserleri verecekler" dedi.

Ajda Pekkan ile Hakan Altun aşk mı yaşıyor? - Sayfa 3

Hürriyet'ten Sinem Vural'ın haberine göre; Ajda Pekkan ise haberleri ti'ye aldı.

Ajda Pekkan ile Hakan Altun aşk mı yaşıyor? - Sayfa 4

'ÇIKTIK EĞLENDİK' 

Süperstar, "Sabah ben de ilişki yaşıyorum diye kalktım. Bir önceki ilişkim bitti mi, bitmedi mi çok ikilemde kalmışlardı, hep o haber oluyordu. Yeni bir haber çıktı diye sevindim. Ayrıldıktan sonra iki lokma biriyle görüştüğünüz zaman yakıştırmalar oluyor. Hakan çok değerli bir insan. Çok iyi dostuz, hafta sonu da çıktık, eğlendik. Yine çıkar eğleniriz. Bir şey olsa deklare ederiz. Ama yok. Programda da o kadar emin konuşmuşlar ki, ben bile ikna oldum aşk yaşadığımıza!" dedi.