Anasayfa /  Medya /  Dizi

Ah Nerede 5.Bölüm izle | Ah Nerede 5.Bölüm Fragmanı izle

Ah Nerede 5.Bölüm izle. Ah Nerede 5.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Ah Nerede 5.Bölüm Fragmanı yayınlandı. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Ah Nerede dizisinin yeni bölümü 5 Ağustos Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Ah Nerede 5.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 01 Ağustos 2022 17:13

Ah Nerede 5.Bölüm izle | Ah Nerede 5.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Oktay Çubuk ve Nil Keser gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Ah Nerede 5.Bölümde de ekrana kitleyecek

AH NEREDE 5.BÖLÜM İZLE 

AH NEREDE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Cenker'in kim olduğunu öğrenen Zehra ve Ferit zor anlar yaşar. Cenker'in olayın peşini bırakmaması ikiliyi giderek daha zor durumlara sokar. Zehra ve Ferit ortak hareket etmek zorundadır. Bir yandan birbirlerini yerken bir yandan da beraber hareket etmek zorunda kalmak ikisini de çok zorlar.

Bu sırada Nihal, Burçak ve Sera, Ferit'in dikkatini çekmek için plan yaparlar; Zehra'ya Ferit'i nasıl etkileyeceği ile ilgili ders vermeye başlarlar.

Zehra Ferit'le ilgili bilmediği yeni bir şey öğrenir ve bu onu çok şaşırtır; kim bilir belki Ferit'in içinde herkesi çok şaşırtabilecek biri vardır! Zehra'nın kafası karman çorman olur. Ancak sonunda yapmak zorunda kaldığı şey kendisini bile şoka sokar!

AH NEREDE SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar