Anasayfa /  Magazin

Acun Ilıcalı'yı sevgilisi Ayça Altunkaya'nın terk ettiği iddia edildi

Acun Ilıcalı'nın iki yıldır dolu dizgin aşk yaşadığı sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile yollarını ayırdığı iddia edildi. Altunkaya’nın, sevgilisi Ilıcalı’yı terk ettiği konuşuluyor. İşte ayrılığın perde arkası…

Abone ol
Abone ol 04 Ağustos 2022 22:51

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı kariyeri kadar özel hayatıyla da merak konusu olmaya devam ediyor. Şeyma Subaşı ile ayrılığının ardından gönlünü 23 yaşındaki Çağla Ayça Altunkaya'ya kaptıran Ilıcalı iki yıldır sevgilisiyle dolu dizgin aşk yaşıyordu. Acun Ilıcalı ile Ayça Çağla Altunkaya aşkıyla ilgili bomba bir iddia ortaya iddia edildi. İddiaya göre. Ayça Çağla Altunkaya sevgilisi Acun Ilıcalı'yı terk etti. Ayrılmanın nedeni ise herkesi şoke etti. Son olarak Cedi Osman-Ebru Şahin düğününde görülen ikili bir daha yan yana görülmedi. 53 yaşındaki televizyoncu katıldığı davetlere Altunkaya'yı götürmeyince ayrılık iddiaları da gündeme geldi.

Geçtiğimiz günlerde eski eşi Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'nın bir paylaşımına yorum yapması da dikkatlerden kaçmamıştı. Ilıcalı ile ortak kızları olan Melisa'nın fotoğrafına yorum yapan Subaşı, kalp emojisi göndererek eski kocasını hala takip ettiği gösterdi. Çağla Ayça Altunkaya, Esat Yontuç'un oğlunun doğum gününde yer almayınca Acun Ilıcalı ile aralarının açıldığı ve ayrılık kararı aldığı ortaya çıktı.

 Çağla Ayça Altunkaya, Esat Yontuç'un oğlunun doğum gününde yer almayınca Acun Ilıcalı ile aralarının açıldığı ve ayrılık kararı aldığı ortaya çıktı.

Yorumlar