Anasayfa /  Magazin

Acun Ilıcalı talihsiz kaza geçirdi! İşte son hali

Günlük yaşantısından kesitleri sosyal medya hesabından son günlerde sıklıkla paylaşmaya başlayan Acun Ilıcalı, Survivor adasından uğurlanırken bir kaza geçirdi.

Abone ol
Abone ol 04 Haziran 2019 20:05

Tv8'de yayınlanan Survivor Türkiye Yunanistan programı için iki ülke arasında mekik dokuyan Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde kızlarıyla birlikte doğum gününü kutlamıştı. Son olarak Dominik Cumhuriyeti'ne dönen Ilıcalı, önceki gün geçirdiği kazanın fotoğrafını paylaştı.

Acun Ilıcalı talihsiz kaza geçirdi son halini sosyal medyadan paylaştı - Sayfa 2

Var Mısın Yok Musun programında tanınan ve ardından Acun Medya bünyesinde çalışmaya başlayan Manav Aydın, Acun Ilıcalı'yı uğurlayayım derken sakatladı. Ilıcalı yolculuğa çıkarken arkasından su dökmek isteyen Aydın, suyu yanlışlıkla medya patronuna fırlattı. Ilıcalı ise kaza sonrası bu görüntüyü paylaştı.

Acun Ilıcalı talihsiz kaza geçirdi son halini sosyal medyadan paylaştı - Sayfa 4

Acun Ilıcalı kimdir?: Erzurum, Ilıca ilçesi doğumlu Ergün ve İlknur Ilıcalı'nın ikinci çocuğu olan Acun, 29 Mayıs 1969'da Edirne'de dünyaya geldi.

Acun Ilıcalı talihsiz kaza geçirdi son halini sosyal medyadan paylaştı - Sayfa 5

5 yaşında başladığı ilk ve orta öğrenimini Edirne İstiklâl İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Lise eğitimine İstanbul'da Kadıköy Maarif Koleji'nde başlayan Acun, Kadıköy Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nü kazandı, ama üniversite hayatı, 7 yılın sonunda mezun olmadan bitti.

Acun Ilıcalı talihsiz kaza geçirdi son halini sosyal medyadan paylaştı - Sayfa 6

19 yaşında iken 1988 yılında Seda Ilıcalı ile evlendi ve bu evliliğinden Banu adında bir kız çocuğu sahibi oldu. Kızının doğumundan 10 ay sonra 1990 senesinde anne ve babasını trafik kazasında kaybetti.

Acun Ilıcalı talihsiz kaza geçirdi son halini sosyal medyadan paylaştı - Sayfa 7

 1995 senesinde bir kot dükkanı açarak ticarete atıldı ama başarılı olamadı. Televole'nin spor magazin olduğu yıllarda bu program içerisinde kendine ait bir bölüm sunmaya ve bu bölüm dâhilinde dünyayı dolaşmaya başladı. 

Acun Ilıcalı talihsiz kaza geçirdi son halini sosyal medyadan paylaştı - Sayfa 8

Ardından bu bölümü, 2002 yılında Acun Firarda adı altında ayrı bir program yaparak sunmaya devam etti. 2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu

Fear Factor, Survivor, Kızlar - Erkekler, Survivor Türkiye - Yunanistan, Survivor Aslanlar - Kanaryalar, Var mısın Yok musun, Devler Ligi , Yetenek Sizsiniz ve Yok Böyle Dans programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu oldu.

Acun Ilıcalı talihsiz kaza geçirdi son halini sosyal medyadan paylaştı - Sayfa 9

2005 yılında, 36 yaşında vergi rekortmenleri arasına girdi. Birinci evliliğini 19 yaşında iken 1988 yılında üniversiteden arkadaşı Seda Ilıcalı ile yaptı. Bu evliliğinden Banu (d.1989) adında bir kız çocuğu sahibi oldu. 24 yaşında iken 1993 yılında boşandı. 

Acun Ilıcalı talihsiz kaza geçirdi son halini sosyal medyadan paylaştı - Sayfa 10

İkinci evliliğini 2003 yılında yaptığı Zeynep Yılmaz'dan Leyla ve Yasemin adlarında iki kız çocuğuna daha sahip oldu. 2010 yılında eşi Zeynep Ilıcalı kendisini 20 yaşındaki Şeyma Subaşı ile aldattığını öne sürerek boşanma davası açtı.

Acun Ilıcalı talihsiz kaza geçirdi son halini sosyal medyadan paylaştı - Sayfa 11

18 Eylül 2017 tarihinde Şeyma Subaşı ile Marsilya'daki Türk Konsolosluğu'nda kıyılan nikahla evlendi. 26 Kasım 2018 tarihinde Silivri Adliyesinde görülen dava sonucu anlaşmalı olarak boşandı.


Yorumlar