Anasayfa /  Yaşam /  Burçlar- astroloji

8 Haziran 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları | Günlük Burç Yorumları - Astroloji

8 Haziran 2019 Cumartesi burç yorumları haberimizde. Burç yorumlarında sizleri neler beklediğini Trhaberler olarak sizler için hazırladık. Bugün aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor? İşte 8 Haziran 2019 Cumartesi Burç yorumları

Abone ol
Abone ol 08 Haziran 2019 07:04

8 Haziran 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları | Günlük Burç Yorumları - Astroloji

8 Haziran 2019 Cumartesi günü; Koç Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?  Boğa Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor? İkizler Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor? Yengeç Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?  Aslan Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?  Terazi Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor? Akrep Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?  Başak Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?  Yay Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?  Kova Burciçin aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?  Balık Burcu, için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?

Tüm burçların yorumları sizler için derledik.  Siz de burcunuzla ilgili fikir almak isterseniz her gün burç yorumlarını Trhaberler Astroloji sayfasında bulabilirsinizİşte 8 Haziran 2019 Cumartesi Burç YorumlarıKoç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu 8 Haziran 2019 Cumartesi Günü Burç yorumlarında neler var 

8 Haziran 2019 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 

Bayram haftasının ardından üzerinizde atıl bir enerji hissedebilirsiniz. Canınız hiçbir şey yapmak istemez. Miskin miskin oturmak pek size göre olmasa da bugünün temposunu yavaşlatmanızda fayda var. Aksi takdirde el attığınız konuların hepsi yarım kalp sizi strese sokar. Hemen hayattan vazgeçmek istersiniz. Fakat böyle bir lüksünüz olmadığının da çok iyi farkındasınız.

8 Haziran 2019 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 

Bugünü yalnız mümkün olduğu kadar dinlenerek geçirmek size iyi gelir. Zira sosyal ilişkilerinizde herkes kendi fikrinin peşinden giderek sonucu gelmeyen tartışmalara girişir.Bu da sizin gibi dünyevi değerlerle yetinmeyi bilen biri için hem yorucu hem de anlamsızdır. Spa, masaj, yoga, resim atölyesi, müzik kursu gibi aktivitelerle vaktinizi doldurmak enerjiyi pozitif kullanmanıza yardım eder.

8 Haziran 2019 Cumartesi Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 

Bugün mümkünse herkesten uzak durun. Hiç kimse sizin neşeli, canlı ve bitmek bilmeyen enerjinizin kıymetini anlamaz. Kırıcı olmaktansa bu enerjiyi kendinize harcayın. Yürüyüş, dans, spor, iletişim, pazarlama politikaları geliştirmek veya kitap yazmakla vaktinizi değerlendirin. Bu temalar ruhunuza iyi gelir. Özellikle partnerin ciddi tavırları sizi mutsuz etmeye yeter.8 Haziran 2019 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 

Bugün koruyup kollamak istediğiniz konularda aktif hareket edebilirsiniz. Aracı olanlar tamiratıyla ilgilenebilirler. Hukuki meselelerde hayal kırıklığı yaşasanız bile kolay destek bulabileceğiniz bir dönemdesiniz. Hayatınızın akışını değiştirecek güçlü kişilerle yapacağınız diyaloglarda seçtiğiniz kelimelere özen gösterin. Uzaklara taşınmak, yatırım yapmak ya da uzun zamandan beri başlamak istediğiniz eğitime kayıt yaptırmak için uygun.

8 Haziran 2019 Cumartesi Burcu Günlük Burç Yorumları 

Bugün bilinçaltınıza ittiğiniz konularla adeta savaşırsınız. Para paylaşımlarınızda kurban rolünü oynamaktan vazgeçin. İyi niyetle kabul ettiğiniz bazı ödeme şartları ileride bütçenizi fena zorlar. Herkesin hayatını siz kurtaramazsınız. Elinizdekilere kol kanat germekle yetinmeyi öğrenmelisiniz. Aşırılıklar sonra pişmanlık getirir. Kredi almak için uygun bir gün değil.

8 Haziran 2019 Cumartesi Burcu Günlük Burç Yorumları 

Özellikle ikili ilişkilerde kandırılmaya çok açıksınız. Aldanma konusunda uyanık olun. Herkes size karşı gerçek yüzünü göstermek istemeyebilir. Aşk konusunda bir Romeo Juliet sendromuyla karşı karşıya olsanız da yaşamın gerçeklik maskesini aklınızdan çıkarmayın. Bazı temalar hayallerinizi süslemekle sınırlı kalmalıdır. Az ve öz ile yetinmek sizi tatmin etmeli.

8 Haziran 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları 

Gündelik hayattaki kafa karışıklığınız bugün size yanlış kararlar aldırabilir. Yüzünüze gülüp, arkanızdan konuşan kimselere karşı dikkatli olun. Herkesi kendiniz gibi sanmayın. Çalışanlarınızın özel sağlık sorunları sizin pek çok işi üstlenmek zorunda kalmanıza neden olur. Bu da sağlığınızı olumsuz etkiler. Zehirlenmeler, böcek sokmalarına karşı dikkatli olun.Alacak verecek dengeniz arasındaki bağı tekrar gözden geçirin.

8 Haziran 2019 Cumartesi Burcu Günlük Burç Yorumları 

Hayatın yüksek temposu bugün sizi bayağı yorar. Herkesin işini hallederken kendi eksikleriniz tamamlamayı unutmayın. Çocuğunuzla ilgili konulara ekstra özen göstermeniz gerekebilir. Sevdiğiniz kişinin zaaflarından bıkmış olabilirsiniz. Bağımlılık yaratacak tutum ve davranışlardan kaçının. Şans oyunlarından uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bugün hayatınızdan birkaç kişiyi çıkarmak isteği duyabilirsiniz.

8 Haziran 2019 Cumartesi Burcu Günlük Burç Yorumları 

Bugünü mümkün olduğu kadar dinlenerek geçirin. Bir gün önceden zararlı beslendiyseniz günü detoksa ayırarak değerlendirmek sizin için harika olacaktır. Bedenin zararlı maddelerden arındığını hissetmek enerjinizi güçlendirir. Neşenizin yerine gelmesini istiyorsanız, ruhunuzu okşayan konulara ağırlık verin. Hayatın olumsuz yönlerini bir kenara bırakın. Otorite figürlerine laf anlatmaya çalışıp ikna etmek için pek uygun bir gün değil.

8 Haziran 2019 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 

Bugün zihninizi boşaltmaya ihtiyaç duyarsınız. Meditasyon yapmak, yüzmek, dua etmek, kitap okumak size iyi gelir. Haneden uzaklaşıp kafa dinlemek size iyi gelir. Zira otorite figürlerinin can sıkıcı konuşmaları sizin gibi ciddi bir insanı bile bunaltmaya yetecektir. Neşelenmek sizin de herkes gibi en doğal hakkınız. Ruhunuzu beslemek için sevdiğiniz bir konunun eğitimine başlayabilirsiniz.

8 Haziran 2019 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 

Bugün ödeme ve alacak dengelerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Rasyonel zekanız, insanların alavere dalavere enerjilerini anlamaya yetmez. Ayrıca teknolojik aletler almaktan kaçınmanız gereken bir gündesiniz. Bozuk ve hatalı çalışabilirler. Hiçbir kontrata ve sözleşmeye imza atmayın. Yanılma payınız yüksek olacaktır. Arkadaşlıklar ve dostluklarla özel hayatınızı entegre etmeye çalışmayın. Herkesin yeri ayrı olmalıdır.

8 Haziran 2019 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumları Bugün ikili ilişkilerinizde sert rüzgarlar eser. Siz her şeyin iyi tarafını görmek isteseniz de karşınızdakiler kaba bir tutum sergileyebilirler. Kariyerinizle ilgili yeni kararlar almamanız hayrınıza olur. Meditasyon, spiritüel konular, dua, enerji çalışmaları hayata tutunmanızı kolaylaştırır. Dostlarla bir araya gelip, keyifli sohbetlere dalmak en doğrusu olacaktır. Fakat alkolü ölçülü tüketin.GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN3 Haziran  – 9 Haziran 2019 Haftalık Burç Yorumları - Astroloji Haziran 2019 aylık burç yorumları için tıklayın2019 yılı yıllık burç yorumlarıiOS uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.

Android uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.


Yorumlar