Anasayfa /  Foto Galeri

69 yaşındaki kadın evlenme vaadiyle 3,5 milyon lira dolandırıldı

Esra Erol’a katılan 69 yaşındaki emekli mali müşavir Hatice Hanım, kendisinden 35 yaş küçük Mehmet Aydın tarafından evlenme vaadiyle kandırıldıktan sonra 3,5 milyon lira dolandırıldı.

69 yaşındaki kadın evlenme vaadiyle 3,5 milyon lira dolandırıldı - Sayfa 1

Esra Erol’a katılan 69 yaşında emekli yeminli mali müşavir olan bilirkişilik üzerine uzmanlık yapan ve bunun yanı sıra dolandırıcılık üzerine raporlar yazan kadının başına gelenler herkesi şoke etti. Her şey kendisinden 35 yaş küçük Mehmet Aydın ile sosyal medyadan tanışmasıyla başladı. Sonrası ise şoke etti.

Her şey kendisinden 35 yaş küçük Mehmet Aydın ile sosyal medyadan tanışmasıyla başladı. Tam 7 kez buluştuktan sonra yaşadıkları ise film gibi!

Sosyal medya üzerinden adı Mehmet olan birisiyle tanıştığını söyleyen emeli yeminli mali müşavir Hatice Hanım, 7 kez buluştuğu ve kendisini evlilik vaadiyle kandıran adama güvendi. Kendisini Mehmet Aydın aile fotoğrafı diye gösterdiği kareye kendisini montajladığını dile getirdi.

69 yaşındaki kadın evlenme vaadiyle 3,5 milyon lira dolandırıldı - Sayfa 2

Fetö yalanı Söyleyip ailesinin yurtdışında olduğunu ifade etti

Kendisini 3,5 milyon lira (3,5 trilyon) dolandıran Mehmet’in ilk olarak adının Mehmet Mehmet olduğunu söyleyen Hatice Hanım, kendisini Mehmet Aydın Nakıboğlu olarak tanıtan kişinin aslında FETÖ ile ilgili yalan söyleyip ailesinin yurtdışında olduğunu dile getirdi.

Aile holdinginde çalışan aile üyesi olarak tanıtan Mehmet Aydın’ın pırlanta, altın işleri ile uğraştıklarını, 52 yaşında olduğunu dile getirdi. ‘Bana aile resimlerini gönderdi meğerse resimlere montajlamış kendini“ dedi.

69 yaşındaki kadın evlenme vaadiyle 3,5 milyon lira dolandırıldı - Sayfa 3

Gerçek çok başka çıktı

Hatice Hanım, Mehmet Aydın’ın genç göründüğünü söyleyince bir trafik kazası geçirdiğini bu kazada eşini kaybettiğini, yüzünün kazada dağıldığını ve plastik cerrahların birçok kez ameliyatıyla düzeldiği yalanını söyledi. Ancak gerçek çok başka çıktı

Mehmet Aydın’ın gerçekte 32 yaşında olduğunu öğrendi

Hatice Hanım, 52 yaşında sandığı Mehmet Aydın’ın gerçekte 32 yaşında olduğunu öğrenince şaşkına döndü.

69 yaşındaki kadın evlenme vaadiyle 3,5 milyon lira dolandırıldı - Sayfa 4

"Şüphelenmeye başlayınca da evlenme vaadiyle kandırıyor” 

Bunun içinde Hatice Hanım’dan para istiyor. Bu süre zarfında da Hatice Hanım’dan sürekli para almaya devam ediyor. Hatice Hanım şüphelenmeye başlayınca da evlenme vaadiyle kandırıyor” sözlerini dile getirdi.